Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érezted már úgy, hogy lenéz...

Érezted már úgy, hogy lenéz egy barátod?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2017. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Általában én vagyok a magasabb
2017. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Éreztem, de onnantól kezdve nem tekintettem rá barátként.
2017. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm úgy gondolja, mindent megtehet velem, és ha szólok neki, hogy ne csinálja, még neki áll feljebb és hitetlenül 'Nem érdekel'-ezik, én meg olyankor leb*szom.

Ja, bocsi, nem barátnőm, csak egy pióca a sok közül, aki nem hagy élni.

2017. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

4. Hát igen...

2017. máj. 23. 22:31
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

#2 én is így járok általában.


Én vagyok az, aki lenéztem a haverjaim.

Az egyik egy fiú volt, és nagyon durván nyomult rám. Elmondtam neki a véleményem, es utána nem foglalkoztam vele, pedig ő keresett.

A masik a legjobb barátnőm volt. Ott hagyott a bajban, helyette vittem el a balhét párszor. És meg sem köszönte, hogy mindig mellette voltam és kiálltam mellette! Amikor nekem volt rá szükségem ott hagyott! Azután nem tudtam rá máshogy nézni. Egyedül megoldottam a dolgot, és rájöttem, hogy nincs rá szükségem. Ő ezt úgy erezte, hogy már nem érdeklődöm, és senkinek nézem.

És még volt egy ilyen eset, amikor az egyik barátnőm elárult. Utána meg próbált nyalizni de nem sikerült.

Most ezt elolvasva biztos valami nagyképű libának gondoltok, pedig nem. Csak az érzelmeimet szeretem kimutatni. És nem mindenkivel vagyok ilyen! Nekem meg volt az okom!

Ha szeretnél privátban írhatsz! ☺☺

2017. máj. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mi lenne válasza:
ha, így érzed akkor az nem is barát ! max. haver, ismerős. az a barát aki ilyet nem tesz ! jóban-rosszban, támogat, megért. én azt gondolom az ember életében vígan elég 1 barát. nekem meg adatott.
2017. máj. 28. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te miért érzed úgy?
2017. máj. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!