Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem likeolta senki a...

Miért nem likeolta senki a Facebookra kitett képem?

Figyelt kérdés

Tegnap este filmeztünk a legjobb barátommal akire szinte a tesómkènt tekintek. Ő lány, èn meg fiú.


Rendeltünk pizzát ès azt lefènykèpeztem majd feltettem a Facebookra ès állapotom meg a film címe volt. Senki nem likeolta míg ha füvet nyírok ès azt teszem fel, mèg azt is likeolják páran...


A csajnak van pasija, lehet ez az oka? :(


2017. máj. 26. 07:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Te is impulzusfüggő vagy, akinek attól jó ha idegenek nyomogatják a likeot. mozdulj ki a való életbe!
2017. máj. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Basszus most mi lesz? :D èld az èleted a facebookon ès ne maradj le semmiről. Fontos, hogy az emberek lássanak egy pizzát. Máskülönben aludni se tudnának. Nem is èrtem az ilyenek, hogy fogják magukat egyáltalán eltartani.
2017. máj. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Sunshinedoll ***** válasza:

Nyilván nem vagytok elég népszerűek. Népszerű ember kirakhat egy üres képet, és arra is jön reakció.

Ez mondjuk nem feltétlen baj.

2017. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
A facebokkra az arcod való. A kajaképel, meg hasonló fasságoknak az instagramon a helyük.
2017. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen képeket storyba szabad csak kitenni. Erre már sokan rájöttek. Ott az emberek képébe tudsz tolni mindent, és nem kell aggódni a lájkokon. Már senkit nem érdekelnek a kajaképek, hacsak nem vagy népszerű. De ha az vagy, akkor meg úgyis mindegy mit raksz ki.
2017. máj. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!