Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Külföldön elek, hogyan ismerke...

Külföldön elek, hogyan ismerkedjek? Néha magányosnak erzem magam.

Figyelt kérdés

Fel éve élek külföldön. Egy családnál dolgozok, így munkatársaim nincsenek. A háziak is eleg zárkózottak, más generáció, de amúgy sem sok ember fordul meg a házban. Facebookon nem vagyok fent, milyen módon tudnék ismerkedni? Itteni magyarokkal próbáltam mar felvenni a kapsolatot (kevés van) de nem sok sikerrel. Ígérték, hogy tartjuk a kapcsolatot, aztan semmi. Helyiekkel is ismerkednék, de igazság szerint nem vagyok könnyen barátkozó, főleg nem külföldiként.

(Italia/N)



2017. máj. 26. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress valami klubot, társaságot ahova be lehet csatlakozni. Csoportos főzőtanfolyam, amatőr sportegyesület, túrázó klub, mittudomén. Az ilyen helyekre sok hozzád hasonló ember jár akik szeretnének társaságban lenni, ráadásul hasonló érdeklődésűekkel találkozhatsz akikkel van minimum egy közös pont.
2017. máj. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A családot megkérheted esetleg, hogy segítsenek beilleszkedni-ismerkedni.


Ott is van diszkó, ott is lehet sportolni menni, egyesületbe akár, bármilyen hobbidnak élni, ami közben embereket ismerhetsz meg... esetleg mellékállásokat vállalsz, amit igazándiból csak ismerkedésre használnál 😃


Ha facen nem is, de messengeren legyél fent! Kapcsolattartás miatt legfőképpen. Ma mér elérhető, hogy csak a chat funkciójára regisztrálj a facenek

2017. máj. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket. Szeretek sportolni, bár eddig otthon tornaztam, reggel, munka előtt. De most hogy bejön a jóidő, kimegyek majd inkabb a tengerpartra futni. A főző-iskolába szívesen beiratkoznek, akár turaznék is, majd utàna nézek.

Köszönöm a Fb chat ötletet is...nem tudtam.

2017. máj. 26. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!