Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A már 12 éve legjobb barátom,...

A már 12 éve legjobb barátom, akivel napi szinten beszélünk kijelentette, hogyha az új barátnője azt kérné, hogy szakítsuk meg a kapcsolatunkat, mert őt zavarja, akkor megtenné. (? )

Figyelt kérdés
Fél éve vannak együtt, de a barátnője elkezdett féltékenykedni, hogy mi az, hogy rajta kívül más nővel is ilyen jóban van. (Egyébként találkoztam már a lánnyal, láthatta volna, hogy semmi szexuális feszültség nincs közöttünk) Hozzáteszem, közöttünk a 12 év alatt az ég világon nem történt semmi szexuális dolog, egyiken sem próbálkoztunk a másiknál, nekem kicsit sem tetszik, mint férfi. Személyesen találkozni kb. havonta szoktunk, inkább interneten beszélünk, de ott gyakran. Elkezdtünk beszélgetni erről a féltékenykedős ügyről, és kijelentette, hogy ő ezt megtenné ezért a lányért, mert vele képzeli el a jövőjét. Nekem elmondhatatlanul rosszul esett, én soha nem dobnék el egy ilyen jó barátot senkiért. Nem is tudom, hogy ezek után még a barátomnak tekinthetem-e. Ti mit tennétek/hogy reagálnátok erre? 28N, 30F
2017. máj. 28. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem ment már szét így baráti kapcsolatom,de azt annyira nem is sajnáltam,nem volt igazi visszanézve.Viszont van egy akit 15 éve ismerek,ő soha nem mondana ilyet,azon van hogy jóban legyek a párjával.Elég agymosott lett a barátod,fél év még semmi,lehet együtt se maradnak,majd rájön mekkora idióta.De ezzel a benyögéssel elszúrta,nem tudnék már rá ugyanúgy tekinteni.
2017. máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd jönnek a többiek is meg további korlátozások. Sajnos későn fog leesni a párodnak, hogy mi az ábra. Bárcsak tévednék.
2017. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg megpróbálnék beszélni vele, hogy ha a barátnője ennyire féltékenyen elmar mellőle mindenkit, talán nem vele kellene elképzelnie a hátralevő életét, mert az minden bizonnyal siralmas lenne, de ha végképp hajthatatlan, akkor magamtól szakítanám meg a barátságot. Aki ilyen könnyedén eldobna 12 évet, az már ne is haragudj, de nem igaz barát.
2017. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Nem azért nem kellene megtennie, mert a 12 éves barátság fontosabb lenne mint a friss szerelem, hanem azért, mert nem méltó hozzá olyan partner, aki választásra kényszeríti.
2017. máj. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

történt már ilyen... kicsit rosszul esett, és leordítottam hogy "már ha elgondolkodtál a lehetőségén, akkor most hagyjuk abba és szajonára, de ne gyere hozzám vissza miután kidobott..."


de én egy önérzetes genyó vagyok

2017. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tiszta sor. A srácnak fontosabb a csaj, mimt te. Azért vagy a barátja. Ha többet akarna, kikezdett vola veled. Keress magadnak valakit, akinek ennyire fontos vagy és nnem csak egy barátságra kellesz. Hidd el, minden jobb lesz úgy. :)
2018. jan. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!