Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megutálnátok egy havert vagy...

Megutálnátok egy havert vagy barátot azért mert hajlamos sokat írogatni nektek facebookon?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű-
2017. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, simán nem olvasnám el, vagy nem válaszolnék, szám ha van kedvem haverkodni, akkor meg visszaírnék.
2017. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ő meg nem hallgat meg és nem érdekli, ha én is sokat írok neki, akkor igen, kivéve ha aktuálisan krízis helyzetben van.
2017. máj. 29. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esete válogatja.


Én pl. megutálni nem tudnék embert ilyenért, de el tud önteni a pumpa, ha vki pl. tudja, hogy nem érek rá, és csip-csup baromságokkal zaklat (nálam anno tiniként ez még msn messengeren volt... ki volt írva, hogy "nem érek rá senkinek, csak akivel előre megbeszéltem", mert tanultam vizsgákra, és egy embernek ígértem, hogy küldök msn-en tételt... erre special snowflake kisasszony ír szomorú smiley-val, hogy "Ez ugye rám nem vonatkozik?"... és aztán kb. írja a ma spenótot ettem c. baromi fontos dolgokat) Vagy ír este 11kor vmit, és meg van sértődve, ha csak másnap délután tudok válaszolni. Vagy ha csak azért tud írni, mert kell neki vmi, és lusta máshol rákeresni, mást megkérdezni... főleg ha egy google search-csel simán megvan, amit tudni szeretne.

2017. máj. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már olyan közel engedtem magamhoz, hogy barátomnak nevezhetem, akkor egyáltalán nem zavarna, sőt...

De azt nem szoktam bírni, mikor valakit épphogy csak kezdek megismerni, és rám van tapadva. Az nagyon taszító.

2017. máj. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!