Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van 2 osztálytársam akik...

Van 2 osztálytársam akik mindig "piszkálnak". Amig beteg voltam a kétszínű osztálytársam elküldte nekik mit írtam régen facebookon róluk neki. Azóta megint b. gatnak és azzal fenyegetnek, hogy majd ők elkapnak. Pl ha beszólnak és visszaszólok?

Figyelt kérdés
akkor nekemesnek. Azt említenem sem kell, hogy C. származásúak. Az egyikük lány. Mit csináljak?

#roma #fenyegetés megverés
2017. márc. 6. 14:09
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Az a rossz, hogy én nagyon rasszista vagyok. Ezeknek nagyon rossz viselkedésük van stb. Ilyeneket jobb kikerülni. Lehet vannak normálisak , de én szóba se állok velük :P
2017. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semmit, tojd le őket, nekik ez az örömük. Szakíts meg minden kapcsolatot velük és azokkal is, akik tartják velük a kapcsolatot (pl: kétszínű osztálytárs).

Az ilyenek tök életképtelenek, a kukát fogják túrni egész életükben, oda is valók, nem kell velük foglalkozni. Se róluk, se velük ne beszélj, nézd őket levegőnek. Ennyi.

2017. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1 es hát én is az vagyok régóta,próbálok nem szóbaálnni de én nem is,ők jönnek oda hozzám ugatni,ha megverném őket akkor hívnák a familyt
2017. márc. 6. 15:34
 4/9 A kérdező kommentje:
2 es köszi,megpróbálom :D
2017. márc. 6. 15:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor kérd a segítségét egy tökösebb srácnak. Ha srác vagy, akkor a c. származású srácnak mondd, hogy szájkarate helyett inkább bunyózzatok.
2017. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ci-nyokkal nem érdemes bunyózni, mert hozzák az egész családot legközelebb. Ez nem jó taktika.
2017. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
F vagyok.Hát ha bunyó lenne utána jönne a 40 tagú família
2017. márc. 6. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Az a két osztálytársad úgy gondolod értelmesebb mint 1-1 korcs kutya? Nem? Akkor meg mi a gond? Én se sértődök be, mikor egy kutya megugat. Az állatok már csak ilyenek, nincs annyi eszük, ösztöneikre hallgatnak. Bár azért jegyezzük meg hogy 1-1 kutyának jóval nagyobb lelkiismerete van mint a cigónak.

Nem kell itt belemagyarázni semmi libbantságot, mindenki tudja kikre gondolunk, aki pedig rasszizmusról filozófál, az csak mellé beszél.



Az osztálytársaid kiröhögnek mikor azok neked beszólnak? Mert mondjuk az már rosszul eshet :\.

2017. márc. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem röhögnek ki.Csak rosszul esik h pl mindenki elott ott ordibalja nekem h te rohadt g..i meg ilyenek
2017. márc. 7. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!