Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek lenne értelme...

Szerintetek lenne értelme ráírni egy ismeretlen lányra facebookon?

Figyelt kérdés

Nehezen ismerkedő típus vagyok. Facebookon benne vagyok egy hobbimhoz kapcsolódó csoportba. Nem éppen gyakori, hogy lányokat is érdekli ez a dolog, de megláttam, hogy posztolt egy képet egy lány, aki bár nem lakik éppenséggel túl közel hozzám, de annyira leküzdhetetlenül távol se, azonban megtetszett és úgy gondolom ha már van közös érdeklődés talán jó lenne ráírni a képével kapcsolatban, beszélgetni vele.


Ti visszaírnátok egy idegennek? (van kint képem, szerintem csúnya se vagyok)



2017. ápr. 10. 15:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj rá. Veszteni nem vesztesz semmit, max lekoptat.
2017. ápr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos visszaír.

Nem veszíthetsz semmit, nincs ilyen "Facebook nyomulós fiúk csoportja" Valamint mivel ismeretlen, nem kell attól aggódnod, hogy meglátod a buszon, vagy éppen rajtad kuncog a barátnőivel a hátsó padba. Ezzel csak nyerhetsz.

Engedd szabadjára a fantáziád és gondolj bele mennyit nyerhetsz egy azzal a 3 másodpercel, hogy rákattintasz és írsz egy sziát.

2017. ápr. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ráírhatsz:D

Nem lesz belőle bajod.

Én mondjuk idegennek is visszaírnék.

15L

2017. ápr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemtudok fogalmazni... úgy értem, nincs egy ilyen "Facebook nyomulós fiúk" feketelista, ahová felkerülsz és mindenki rajtad nevet.
2017. ápr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van ám!

Sok sikert.

2017. ápr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, írtam neki :)
2017. ápr. 10. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges, ha nem nézel ki jól akkor nincs esélyed.
2019. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!