Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátnőket?...

Nicky.1 kérdése:

Hogyan szerezzek barátnőket? 19 éves lány vagyok :D

Figyelt kérdés
Kizárólag csak fiúkkal barátkozok, ami páromat zavarja, és azt mondta hogy szerezzek barátnőket. De fogalmam sincs hogy hol kezdjem?
2017. máj. 29. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
pl: munkahelyen, főiskolán, egyetemen. Ha eddig nem szereztél pl: középiskolában miből gondolod, hogy ezután fogsz? Ha magától nem alakult erőltetve, hogy menne? Úgy tűnik, hogy a lányok társaságát nem nagyon kedveled. El kell fogadni, ilyen vagy.
2017. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ott, hogy megtanulod: nem változtatjuk meg a baráti körünket csak azért, mert az aktuális pasinknak nem tetszik.
2017. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen ilyen vagyok ez tény, de sokszor próbáltam már ezen változtatni, csak egyszerűen nem viselnek el a lányok ez van XD mindig is kiközösítettek :D
2017. máj. 29. 17:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok :D Valamiért lányokkal nem tudok kijönni, mondjuk nincs barátom, szóval nem is zavar senkit szerencsére :)

Egyébként szerintem szervezhetnél a haverjaiddal és a barátoddal közös programokat néha, hogy lássa, nincs mitől félnie. Lehet, meg is kedveli őket a végén ^^ 19l

2017. máj. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ismeri őket :D szoktunk közösen programokat csinálni, csak a barátaimnál nincs tabu téma xd és ez zavarja
2017. máj. 29. 18:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj😄 18L
2017. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!