Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék találkozni az...

Hogyan tudnék találkozni az internetes barátommal? 15L

Figyelt kérdés
Ő Franciaországban lakik és 1 évvel diatalabb nálam.1 hónapja ismertem meg instagramon és egyszerűen imádom,minden közös szinte bennünk,nagyon jól el tudunk beszélgetni,tényleg mintha évek ota ismerném. Nyáron fog jönni Magyarországra csak tőlem messze lesz. Ja és skypon beszéltem már vele szóval tuti hogy a képein ő van. Hogyan tudnék vele találkozni?^^
2017. jún. 4. 16:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Ha az orszagban lesz, felulsz a buszra/vonatra vagy apu/anyu/unokateso elvisz autoval

Erre magadtol nem jottel ra? Vagy mit vartal, kuldok egy teleportalo gepet?

2017. jún. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tömegközlekedés és egy nektek közeli pontra mentek mind a ketten, és esetleg ott töltötök 1-2 napot. Nem olyan bonyolult csak egy kis energiát kell fektetni bele, mert néha elég nagy katyvasz a közlekedés rendszer.
2017. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem repülőre kellett szállnom, hogy találkozhassak az internetes barátaimmal, te meg az országon belül nem tudod az utazást elintézni?
2017. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
ha az apad lennek en ezt nem engednem meg hogy talalkozz vele, lehet az akarmilyen sorozatgyilkos vagy elmebeteg csak alcazza magat.
2017. jún. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4:Mondtam már hogy beszéltem vele skypon,es 14 éves..könyörgöm. Előítéletesség.

Többieknek meg köszönöm

2017. jún. 4. 16:36
 6/12 anonim ***** válasza:
18%

Hozzá akkor se menj el, találkozzatok egy köztes ponton és valaki kísérjen el.


15 vagy keress valakit a közeledből. Elképesztő nagy szívás ha még bele is szeretsz de ő távol lesz. Csak az idődet pazarolod szóval semmibe ne menj bele.

2017. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
21%
egyedul akkor se utazgassal mert megvedeni se tudod magad, vadidegenek is megtamadhatnak barhol barmikor.
2017. jún. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6:Csak kár hogy ö is lány és tuti nem fogok belészeretni:D
2017. jún. 4. 17:09
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Na hát ezt nem írtad le, de a többi része akkor is helytálló.
2017. jún. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
Jeee meleg kapcsolat:D mindenki h megnyugodott, hogy lany.
2017. jún. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!