Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy rázzam le szépen?

Hogy rázzam le szépen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Röviden: eléggé csendes lány vagyok, és nem sok barátom van. Fiúm nincs. Mostanában elkezdtek nekem irogatni fiúk, de olyanok akik egyáltalán nem az eseteim, a bajom az, hogy nem tűnik fel nekik, hogy zavar, hogy egyfolytában irogatnak. De mivel én nem vagyok olyan, nem akarom őket megsérteni, vagy megbántani, de finoman leszeretném rázni őket! De nem tudom ,hogyan. Sokan biztos azt írnátok, hogy örüljek, hogy van aki ír, de egy idő után ez elég zavaró számomra, hogy napi szinten, akár többször is rám ír a szokásos sablon szövegekkel, és egyebek. Nem akarom megbántani! Kérlek segítsetek!

2017. jún. 4. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Tiltsd le őket!Ennyi
2017. jún. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van igazság benne, az egyikkel meg is tenném, de a másik úgy ahogy családtag, és elég kellemetlen lenne, mert gyakran jön hozzánk. Mondjuk hetente.
2017. jún. 4. 21:23
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszeru. Ne valaszolj nekik. Nezd meg amit irnak, hagyjad. Aztan 2-3 nap elteltevel irj nekik ra valami egy szavas valaszt. Ez eleg nagy bunkosag de a tiltason kivul max ezzel lehet barmi eredmenyt is elerni szerintem.
2017. jún. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt is fogom csinálni az egyikkel, de majdnem rokonnal, akit gyakran látok nem tudom mit csináljak, hisz nem akarok feszkót.
2017. jún. 4. 21:34
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
"Köszi, aranyos vagy."
2017. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Milyen majdnem rokon ez? Hogy lehet valaki csak majdnem rokon? Kivancsi lettem 😂
2017. jún. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem ilyen eset, de mondjuk anyám 2 hónapos csávójának a fia. Elég gáz lenne vele összejönni, bár nem is tetszik, és megbántani is gáz, mert akkor én kapom az ívet. Ezért írtam, hogy majdnem rokon😂 bár nem pont az a családi kapcsolat, de jellege ugyan ilyen.
2017. jún. 4. 21:50
 8/15 anonim ***** válasza:
Eleg gaz szitu akkor, bar nem ertem miert nyomul rad, hiszen neki is tudnia kene, hogy ez igy nincsen jol
2017. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Mert nem csqk egy srác, hanem valakimnek a valakije. Zavaros😀
2017. jún. 4. 21:52
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen. ,elég gáz.. nem is értem miért nem vágja a szitut..
2017. jún. 4. 21:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!