Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tapasztaltátok már, hogy...

Tapasztaltátok már, hogy amikor neketek volt szükség lelki támaszra azok a barátaitok akik rátok ilyen téren számithattak mind szépen visszavonultak, figylemebe se vettek?

Figyelt kérdés

2017. máj. 14. 09:54
 1/8 anonim válasza:
igen :(
2017. máj. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja, ezért nincsenek barátaim évek óta... mert mindegyik csak akkor keresett, mikor kellett valami nekik.
2017. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és már nem a barátaim /azok után, hogy magamra hagytak, úgy gondolom, hogy előtte is inkább csak haverok voltak, mint barátok/.

Azóta, hogy gondom volt - tehát 2 éve - nem is kerestek, de már én sem őket. Egyszer visszahallottam, hogy hisztis lettem (majdnem 9 év után szétmentem az akkori párommal és tovább volt rossz kedvem, mint 2 délután - ennyit voltak hajlandók velem tölteni utána, aztán hirtelen mindenki elfoglalt lett).

Azóta új barátokat szereztem. Maguktól is keresnek, és a nehezebb időszakokban is mellettem állnak. Ez természetesen oda-vissza működik.


25N

2017. máj. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De után amikor jöttek volna hozzám elsírni a problémájukat, tanácsot kérni akkor én is lesz4rtam őket.

Ühüm, ühüm. Gyors témaváltás.. vagy bocs, de nem érek rá.

A legtöbbjük besértődött, bunkónak tartott...hozzáteszem ők is ugyanezt csinálták.

2017. máj. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló: igen,ismerős a besértődéses dolog.Magának az ördögnek tartnak ilyenkor,akit nem érint meg a másik fájdalma.De,hogy ő minden másban tiszteletlen és csak arra használ,hogy a lelkét ápolgasd,az rendben van.Ha te vagy közömbös az már nem teszik neki,mert ellett húzva előle a mézes madzag.
2017. máj. 14. 10:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Vagy a másik eset,aki évekig depressziós volt,orvosságokon élt,mindig hivogatott.Mára rendeződött az élete van férje,kis gyereke is lett azóta.Most nekem lett volna szükségem egy kis lelkitámogatásra,de mérg arra is inkább rákontrázott.Érdekes módon a problémáit anzelőtt azonnal feltárta, ami jó történt vele arról hallgatott,társasági oldalon értesültem róla.
2017. máj. 14. 11:01
 7/8 anonim ***** válasza:
jaj ezert nem kell annyi barat (13 eves fiu vagyok) nem tamazkodhattam ezelott 1 evvel senkire sem mert anyum kulfoldon,apamat nem ismerem szoval ja... a suliban folyton csesztettek ram jottek neha 5en vagy 4en vagy 6an es akikkel baratsagban voltam csak neztek ahogy csufolnak es lokodnek es rohogtek ezen, na ja szoval ilyenkor mondjuk probalj zenere vagy olyan dolgokra tamaszkodni amik segitenek vagy a szuleidre vagy ilyesmi de probalj azert baratokat keresni es sok sikert neked hozza mert en meg nem talaltam en maradok a szurke gyerek jo az mert van a zene es az a baratom meg a laptopom :D
2017. máj. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, sokszor. Mikor neki volt baja elvárta h vigasztaljam, ha akár annyira otthagytam h wcre menjek már rinyált, de mikor nekem volt bajom, otthagyott, ilyesmi kifogásokkal: jaj nem tudom hova tűntél óra után, ezért elmentem a ... tal büfébe/ azt hittem hazamentél(???) ilyenekkel. Ezért nincs LBm ilyen esetek után mindet "kirúgtam" 😂😂😂

13L

2017. máj. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!