Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyik percben kedvel a másikba...

Egyik percben kedvel a másikban nem? :/

Figyelt kérdés
Nő vagyok, egy 14 évvel idősebb férfivel kezdtem barátkozni. Alapból nem könnyű természet, de két hónapja kirakták a munkahelyéről... Egyik percben tök normális, beszélget, mesél a terveiről, stb. A következőben pedig szinte leolt, hogy miért hívom fel... ezt miért csinálja szerintetek? :(
2017. jún. 4. 23:38
 1/6 anonim válasza:
Mert idiota es nyilvan nem ugy gondolja ahogy te (hogy ez most neki ismerkedes lenne).
2017. jún. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem "idióta" és tudja, hogy csak barátkozni próbálok. Azt mondta, hogy jól esik neki, hogy megértem őt, legutóbb pl. hosszan beszélgettünk, azzal köszönt el, hogy "puszi" pár nap múlva pedig kb. leoltást kaptam... :(
2017. jún. 4. 23:47
 3/6 TR75 ***** válasza:
100%
Hagyd a csudába. Tényleg.
2017. jún. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van egy fontos személy az életedben, akinek ugyanilyen súlyos mentális problémái vannak és bántja vele a környezetedet és téged.

Emiatt meg akarod fejteni a helyzetet és megjavítani a kapcsolatotokat. De ez nem fog menni. Ez egy nehéz, beteg ember, csak bántást fogsz tőle elszenvedni.

Próbáld elhagyni.

2017. jún. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A legutóbbi beszélgetés alkalmával jó fej volt, kedves, még egy másik telefonszámot is megadott, amelyiken "bármikor" elérhetem... tényleg nem értem... :/
2017. jún. 24. 15:30
 6/6 anonim válasza:
Valószínűleg egy hangulat embert fogtál ki magadnak. Sok ilyen ember van. Nekem is vannak ismerőseim, akik bármit képesek lennének megtenni, hogy eltölthessünk egy közös délutánt, másnap meg rám sem néznek. Vannak ilyenek. Erős idegzetűnek kell lenni az ilyenekkel, vagy hamar kikészítenek.
2017. jún. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!