Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha a barátnőm...

Mit tegyek, ha a barátnőm igazságtalanul bánik velem és ez meg a munkára is kihat?

Figyelt kérdés
Egy barátnőmmel egy helyen dolgozunk. Semmi rosszat nem tettem ellene, csak annyi, hogy lett egy másik nagyon jó barátnőm is. 27 évesek vagyunk már, nem gyerekek. Az ő viselkedése pedig nagyon gyerekes. Egy felnőtt nő nem tudja megbeszélni a problémáit? Inkább játsza az óvodát. Próbáltam vele beszélni de nem lehet. Minden nap látom a munkában. Nem akarok neki pitizni, hisz nem tettem semmi rosszat, de nagyon flusztrál már ez a helyzet nap mint nap. Így megy már kb 1 hónapja.
2017. jún. 12. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Megmondom mit tegyél kedves kérdezö!

Ha nekem lenne barátom,akkor nem a gyk-ra irnám ki,hogy mi legyen,hanem megbeszélném vele!

Kérdezd meg mi a probléma?Mi fáj neki? Hol a hiba?


Mivel mi máshogy nem tudunk segiteni,csak ö tudja megmondani mi is nyomasztja.

Megtudjátok csinálni! :)

2017. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem már. Olyan nevetséges dolgokat mondott ami nem indokolná ezt a viselkedést. Én nyitottam, ő nem. Nem érdekelne ha nem látnám minden nap.
2017. jún. 12. 23:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nagyon nem akarja elmondani,akkor hagyd a fenébe. Ahogy látja nem érdekled majd ő fog keresni.
2017. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!