Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megszakítsam vele a kapcsolato...

Megszakítsam vele a kapcsolatot, vagy megint legyek jó fej és bocsássam meg a butaságait?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek?

van egy fiú haverom, nincs köztünk semmi, csak szimpla haverság, mert csak annak tudom nevezni. Sokat segített már de a barát nevet nem tudom neki adni. Nem túl megbízható. Valamilyen szinten az, de nem egyszer csalódtam már benne.

egyszer volt olyan ,hogy veszekedtünk, beszólt valamit, amivel megbántott, és dühösen el akartam menni (nála voltam) , becsaptam az ajtót, ahogy mentem ki, aztán ő meg jött utánam és ugye nem láttam ,hogy ott a keze, meg akarta fogni az ajtót, de nem ám a kilincsnél, az ajtó szélén.. és rácsaptam az ajtót, persze hogy véletlen volt, nem láttam hogy ott a keze.. én meg dühösen siettem el onnan.. Aztán ő meg káromkodni kezdett, és megütött párszor és belelökött a hóba (tél volt) és olyanokat mondott, amiket nem kellett volna.. megfenyegetett, hogy beszél a szüleimmel és elmondja, hogy mennyire rossz ember vagyok (tudta a haverom ,hogy rossz a családi helyzetem ezt akarta ellenem fordítani) azt mondta, hogy azt fogja mondani a cslaádomnak ,hogy idegbeteg őrült vagyok és hogy eltörtem a kezét (megjegyzem csak a körme esett le)... aztán elkezdett panasszkodni ,hogy jaj mennyire fáj neki, és hogy tuti eltörött, persze bocsánatot kértem, és mondtam ,hogy ha annyira gáz a helyzet, elkísérem a balesetire... összepakoltam a cuccait, lemosta a kezét aztán mondta,hogy : te r..ba.c k..va...stb aztán hogy nem kell elmenni nem vészes... aztán elmentem. ja azt elfelejtettem hogy amikor mentem haza jött utránam, bezárkóztam a biziklitárolónkba ,mert féltem ,hogy ha felmegyek a lakásbe jön utánam, bejön és szól a cslaádomnak vagy valami... bezártam a tároló ajtót erre meg berúgta...

később, pár nap után esdekelt, hogy bocsássak meg neki, kértem tőle 5 ezer ft-ot ,hogy az ajtóban zárat tudjak cserélni ,emrt annyira berúgta, hogy utána nem lehetett becsukni... pár hónapig még nem beszéltünk, aztán megbocsátottam neki...

megint jóban lettünk. aztán néha csinál még hülyeségeket, pl hazudik sokszor..

múltkor meghívott egy házi buliba... megvolt beszélve minden a többi barátaimnak mondtam is hogy aznap nem érek rá... az utolsó pillanatban lemondta, mondta, hogy elmarad... másnap a facen láttam a képeket, hogy milyen jó buli volt... amikor megkérdeztem hogy ez mi akkor ne mtudott mit mondani... még akkor is hazudni akart... nem az zavart, hogy nem mehettem buliba, hanem az ,hogy hazudott, simán megmondhatja ,hogy nem akarja ,hogy menjek.. vagy akkor miért hív meg?


A legutóbbi hülyesége az volt, amikor éppen sétáltam, mert hogy a napokban sokat tanulok, napo 8-10 órákat, vizsgára készülök, én meg este néha elmegyek egyet sétálni, hogy egy kicsit szellőzzem a fejem a sok tanulás után.. találkoztam vele séta közben, aztán jött utánam, kérdezte ,hogy na ráérek e, vesz sört..stb... mondom ,köszi nem, most egyedül szeretnék egyet sétálni, zenéz hallgatni. De jött tovább. kb 3szor szólnom kellett neki, emrt nem értette meg, hogy egyedül szeretnék lenn egy kicsit. nagy nehezen megértette, hogy nem akarom ,hogy most velem jöjjön, aztán elköszöntünk, mondta, hogy jó akkor hazamegy.. aztán sétáltam tovább, olyan 10 perc után megfordultam, mert gondoltam, jólvan elég volt msot hazamegyek még tanulni.. aztán azt láttam ,hogy ott volt , kissé lemaradva de mögöttem, gyorsan lefordult a bokor mögé ,hogy ne lássam, de én láttam ,hogy ott van.

Megkérdeztem tőle másnap ,hogy miért követett. azt mondta nem követett.. mondom, de hát láttam.. mondja, ja igen sétáltam még egy kicsit... mondom, nade pont arra amerre én? utána azt mondta dehát mentem a boltba... kérdem tőle, ha a boltba mentél akkor utána miért fordultál meg ? az éjjelnappali a másik irányban van..

na bocsánat ,hogy ilyen hosszú lett, az egésznek a lényege, hogy sokat hazudik ,és hogy nekem gyanús ,hogy követett. mindenbe bele akarja ütni az orrát.

csak az a baj ,hogy hamar viszsakönyörgi magát, hogy bocsánatot kér..stb... én meg nem tudok sajna nemet mondani általában megbocsátok neki.


2017. jún. 19. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is: szerelmes beléd. De nem tanulta meg hogy kell a szeretetet kimutatni. De ezek a dolgok hogy követ meg hasonlók erre utal.

Másodszor: meg kell próbálni kerülni az ilyen embereket. Ha csak nem vonzódsz hozzá te is és nincs átlag feletti idegzeted és türelmed akkor inkább hagyni kell. Tiltsd le, ne írj neki vissza stb.

2017. jún. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt már kiírtad egyszer. :I
2017. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudom, törlődött is ,de véletlen volt, a gép hibája miatt jelent meg kétszer, nem miattam :)
2017. jún. 19. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!