Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megszakítsam ezt a kapcsolatot?

Megszakítsam ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akivel évekig együtt dolgoztam.

Tényleg barát volt, nagyon rendes fickó, segítettük egymást mindenben.

Pár éve már nem dolgozunk együtt és csak kb félévente találkozunk. A skype beszélgetéseink elég ritkák, néhány havonta. Ez még nem lenne gond de ezek a beszélgetések is csak akkor jönnek létre ha ő akarja. Ha én üzenek, hogy este skype? akkor valami indokkal elutasít. Pl azzal, hogy meccs lesz a tv-ben. Ez nekem elég bántó bár tudom hogy focirajongó. Aztán a beszélgetéskor is mindig ő mondja, hogy mostmár késő van ő leteszi. Vagy azt, hogy most leteszi de majd jövő héten dumálunk. És persze ő nem fog keresni jövő héten hogy tényleg dumáljunk. Így aztán én már nem is kezdeményezem a dolgot, igazából le is zárnám ezt az egészet. Szép volt, jó volt. ennyi.

De ő ennek ellenére hogy a kapcsolattartásban ilyen kelletlen kb félévente eljön hozzám amikor a környéken jár és akkor jól elbeszélgetünk, ott egyáltalán nem érzem rajta azt hogy neki valamiféle teher lenne ez a haverkodás. Viszont már kétszer is beszéltünk arról, hogy én is elmegyek hozzájuk látogatóba de aztán ezek elmaradtak mert a megbeszélt időben ő eltünt, telefon kikapcsolva, skípe off. A második ilyen elmaradt találka alkalmával mint később kiderült megnősült. Ez is nagyon rosszul esett, olyan volt mintha nem akarta volna hogy ott legyek az eskövőn de igazából még csak ne is tudjak róla. Csak utólag mondta el amikor ismét elérhető lett.

Szóval akár fent is tarthatnék egy ilyen kissé fura barátságot de ha ezekre a tüskékre gondolok akkor le is zárhatnám.


2016. ápr. 24. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy normálisabb barátot.
2016. ápr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!