Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nincs baratom mit tegyek?...

Nincs baratom mit tegyek? Leci segits I

Figyelt kérdés

Mit tegyek hogy baratkozanak velem

Nagyon hianyzik mar egy barat

Senkirol sem mondok roszat se semmi roszat nem teszek megis mindenki utal

Tudom van ki azt gondolja :milyen ember kinek nincs baratja

De tenyleg jo ember vagyok

Nekem az lenne az almom hogy valakinek legyek a BFF je

Adjatok tanacsokat azt nagyon meg koszonom

Bocs a helyes irasert


2017. jún. 22. 21:09
 1/3 anonim válasza:
Ne ess kétségbe! Vedd lazán a dolgokat és ha nem görcsölsz rá a barátkeresésre akkor jönni fognak a dolgok maguktól. Egyébként én is ebben a helyzetben vagyok most,de itt a nyár, biztosan találsz/ok magadnak társaságot.
2017. jún. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Pölö internetes barátok. Én is keresek barátokat! Beszélgethetnénk privátban, ha gondolod!!! :) Annyit elárulnál hogy hány éves vagy, és fiú-e vagy lány?

Én 13/F vagyok, de remek hallgatóság! :) Tényleg. Szeretek olvasni, hobbim a fényképezés, pár napja indítottam egy facebook oldalt, jelenleg azt építgetem!

Üdv!

2017. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért baj ha egyedül vagy? (13/f) nekem soha nem volt igazi barátom sőt barátom sem volt nagyon csak haver...de ennyit rólam.Én annyit mondok,hogy nem utálnak,mert még nem is ismernek mert a barátkozás egyfajta ismerkedés és azt én nem tudnám utálni akit nem ismerek szóval eggyet mondok "Ha a hegy nem megy Mohamed-hez,akkor Mohamed megy a hegyhez" egyszerű nem várhatod el,hogy a sültgalamb a szádba repüljön...
2017. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!