Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti barátkoznátok ilyen lánnyal...

Ti barátkoznátok ilyen lánnyal? Nagyon lenéznétek?

Figyelt kérdés

Az van, hogy 21 évesen kezdtem az egyetemet, de a szak nagyon nem teszett, így most 22 évesen másik szakra mentem. De a fizetési határidőkkel sajnos annyira de annyira megcsúsztam mindkét félévben, hogy nem lett meg a szükséges kredit, így most ki fognak rúgni. Újra jelentkeztem a felvételi rendszeren keresztül, szóval 23 évesen szeptembertől újra kezdem, úgy hogy addigra előteremtem rá a pénzt. Diákhitelt semennyire nem akartam felvenni. Ja, és én kerestem meg rá a pénzt, nem a szüleim fizették a semmit még mielőtt lehurrogtok :)


Ti mélységesen lenéznétek egy ilyen embert? Én úgy gondolom hogy ez annyira gáz. Van még pár gyerek akinek lustaságból nem lett meg a kredit, őket nagyon lenézik. Rólam nem tudja senki, bár nem is voltak a szakról igaz barátaim.



2017. jún. 22. 23:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én barátkoznék. Abszolút nem néznélek le, nincs miért.

Ettől emberileg még lehetsz csodálatos. Nem a személyiséged derült ki a leírás alapján. Amit legépeltél, az nem szükséges adat egy barátkozáshoz. :)


Ha gondolod, írj privátot. ^^

26/F

2017. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Én megértelek!

f23

2017. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Eddig csak fiúk írtak..... nos van barátom, úgyhogy aki ismerkedés csajozás szándékból akar írni az inkább ne írjon, köszi :)
2017. jún. 22. 23:32
 4/22 anonim ***** válasza:
Semmi ok nincs arra, hogy bárki lenézzen. Mindenki követ el hibákat, ráadásul a saját bőrödön érzed a hatását. no para!
2017. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem néznélek le, ugyanis hasonló helyzetben vagyok. Mindannyian követünk el hibákat, a lényeg h tanulj belőlük
2017. jún. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Kredit miatt nem rúghatnak ki. Annyi,hogyha államis vagy,átsorolnak önköltségesre,de nem rúgnak ki.

Nekem alig lett kreditem,mert elrontottam a vizsgaidőszakot egy szakítás miatt,de nem rúgnak ki.

Hova jársz?

2017. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

(Előző) egyébként nem néznélek le.

20L

2017. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Győrbe járok. És fizetősön vagyok, csak kb vizsgaidőszak végére sikerült a pénzt befizetnem :S addigra tudtam összegyűjteni sajnos, rengeteg kiadásom adódott évközben. És megvan szabva, h 30 kreditnek meg kell lenni 2. félév végére, különben kirúgnak.
2017. jún. 22. 23:41
 9/22 anonim ***** válasza:
3%

inkább vesztesz egy évet, mint hogy felvedd a diákhitelt? gondolom, nem tanítottak otthon semmit a tudatos pénz- és időgazdálkodásról.

Pénzed mindig lehet, az időd sajnos fogy!

ne vesztegesd!

2017. jún. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Uh ,értem:( azért kérdeztem,én az ELTE-re és nálunk önköltségesen nincsen minimum kredit. Szerintem amúgy egyáltalán nem gáz. Most majd a hibákból tanulva új erőre kapva megcsinálod!:)
2017. jún. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!