Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha a legjobb...

Mit tegyek ha a legjobb barátom egyszerűen képtelen beismerni, hogy ő is tud hibázni?

Figyelt kérdés

Mikor konkrét bizonyítékot mutatok neki, hogy nincs igaza még akkor is beleköt és rám hárítja a dolgot, mintha én tudnám rosszul. Pedig én is látom és neki is látnia kéne, hogy tévedett. Nem bírja ki, hogy egy ilyen jellegű veszekedésben ne az övé legyen az utolsó szó. Már nyilván szóvá tettem, hogy néha nagyon rosszul esik, hogy nem ismeri be a hibáját, és ilyenkor bocsánatot is kér amiért megbántott, de beismerni azt továbbra sem akarja.


Volt már emiatt egy pár veszekedésünk és elég közel állunk egymáshoz úgyhogy nyilván mindig kibékülünk (és nem is hinném, hogy egy ilyen kis jelentéktelen dolog közénk tudna állni) de jó lenne tudni, hogy szerintetek hogy érdemes kezelni az ilyen helyzetet.



2017. jún. 25. 02:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan emberek, akiknek már csak a büszkeségük maradt. Azt nem vehetik el tőlük.
2017. jún. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!