Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja folyton ezt az...

Miért csinálja folyton ezt az egyik fiúbarátom, ha kapcsolatot meg nem akarna? 24/l

Figyelt kérdés
1 éve ismertem meg egy társkereső oldalon. Az elején randizgattunk párszor de mégse akart később kapcsolatot. Nehéz volt elfogadnom hogy mikor már szex is volt köztünk mégse akart többet. Sokáig nem is beszéltünk de lassan sikerült elfogadnom hogy csak barátok lehetünk. Az utóbbi időben újra egyre többet beszélgetünk néha találkozunk. Eddig is mindig fel szoktam menni hozzá de sosem akart szexet mert megbeszéltük h akkor csak barátok leszünk. Mostanában viszont van hogy fura lesz és közeledik aminek szex lesz a vége. Én mindig mondom neki h dehat csak barátok ezt bárkivel megtehetné. De mindig az a válasza hogy nem igaz mert ő velem szeretné ezt, mert egyre jobban vágyik rám. Külsőleg tetszek neki de attól még nem akarna kapcsolatot sztem. És hogy nemcsak szexre kellek neki hiszen szokott írni hívni h találkozzunk sétáljunk iszogassunk. Kedvel jól érzi magát velem. Én eddig mindig próbáltam kizárni minden érzelmet nem is mertem elengedni magam szex közben és nem kívántam annyira mint ő. De nemrég egy este iszogattunk bulinak indult aztán egyre jobban éreztem magam az italtól. És hülyéskedtünk nevettünk majd megint közeledett és olyan erősen vágytam rá én is mint még soha. Most én is akartam vele lenni elengedtem magam és nagyon jó volt vele a szex. Én is kezdeményeztem jól esett ahogy csókolt simogatott. Lehet a pia hatása is volt ez. Azt vettem észre egyre jobban vágyunk egymásra a szex nagyon jó és rájöttem hogy lehet kezdek vmit érezni iranta. Nem akartam érzelmeket belevinni de annyira jó vele meg mar egy éve ismerem. Rosszul esik hogy tudom ő nem fog soha kapcsolatot akarna és hogy másokkal szokott randizni ismerkedik van sok lány ismerőse. De mégis rám vágyik kíván. Több mint egy éve nincs kapcsolatom én is ismerkedtem de vele a legjobb a szex vele érzem jól magam. Szerintetek mit tegyek hogy ne érezzek semmit iránta barátságnal?
2017. jún. 25. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:

"Rosszul esik hogy tudom ő nem fog soha kapcsolatot akarna és hogy másokkal szokott randizni ismerkedik van sok lány ismerőse. De mégis rám vágyik kíván."


Baratsag extrákkal.

Nem, nem rád vágyik.

Vagy nem úgy, ahogy te szeretnéd...

Lehet van még 1-2 csaj melletted, akiket dugni szokott...

Szerintem próbáld ki azt, hogy semmi szex pár hónapig!

Aztán meglatjuk, mennyire kedvel a srác valóban....

Kis beszélgetés, kis jofejkedes, nem nagy ár, egy kis ingyen punciert.

Ha elkezdtel érezni iránta, akkor pedig falhoz kell állítani!

Akar párkapcsolatot, vagy nem?

Különben szenvedni fogsz...

2017. jún. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!