Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit gondoltok az internetes...

Ti mit gondoltok az internetes barátságokról?

Figyelt kérdés

2017. jún. 26. 16:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs vele semmi gond, végülis ha két ember nagyon akar találkozni, megoldják majd.
2017. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon király vagyok 😆
2017. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kezdésnek teljesen jó, viszont pár hét-hónap után szerintem jó átvinni élőben.

Szóval egy ismerettség elejének teljesen jó, viszont egy meglévő személyeset nem lennék képes degradálni.

2017. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi problémám velük. Van egy pár internetes barátom akiket már minimum 5 éve ismerek. Van akit élőben is megismertem pár év után és van aki meg csak megmarad internetes barátnak. Aki meg azzal jön, hogy az nem igazi barátság az mehet is magát elásni.
2017. jún. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Cool. Te mit gondolsz egy almáról?
2017. jún. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
22%
Marhaságnak tartom. No, nem azért, mert online van, inkább azért, mert hamar kifullad. Mondhatni, nem létezik igazi internetes barátság...ahogy MÁR a való életben lévő sem...
2017. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 CFB ***** válasza:
#4
2017. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 CFB ***** válasza:
100%
Létezik igazi netes barátság. És interneten általában nyíltabbak az emberek, mint valóságban. És sokkal több őszinte emberrel találkoztam neten, mint a valóságban. Akik szimpatikusak voltak, azokkal elkezdtem többe beszélni, és a nagy részükkel a mai napig is beszélek
2017. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!