Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Legjobb barát elvesztése,...

Legjobb barát elvesztése, hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
2016. szeptember első hétvégéjén találkoztam Kristóffal egy multiplayer játék egyik szerverén, igen így elsőre kicsit gázul hangzik, na de folytassuk. Szóval én eléggé zárkózott emberke voltam, ezért eléggé nehezen indult a barátságunk. Elég sok barátnője volt neki, nálam is bepróbálkozott, de elmagyaráztam neki, hogy bocsi de nem. Megértette túlléptünk, mentek tovább a dolgok. Volt egy idő amikor elég sokat veszekedtünk a barátnője miatt de rájöttünk mindennél fontosabbak vagyunk egymásnak, és szakított a barátnőjével, mert az nem bírta felfogni, hogy csak barátok vagyunk. Ezek a dolgok januárig húzodtak, mikor is elidegenültünk egymástól, én ismét zárkózott lettem, nem is nagyon voltak barátaim, ő volt az egyedüli akiben megbíztam, és testvéremként szerettem. Ugorjunk egy kicsit az időben, május 01. meghalt a dédimamám...a temetése Miskolcon volt, és Miskolcon lakik Kristóf is. Ez a találkozó rendbe hozta a barátságunkat, ismét beszéltünk, de semmi jó nem tart örökké, szóval ennek is ezt is el kellett, hogy rontsa valami, a barátnője Petra, folyamatosan féltékeny volt, nem értette ő sem, hogy csak barátok vagyunk, és nincs közöttünk semmi, csak barátság és 300 km. Szakítottak Petrával, azt nem tudom, hogy mi miatt...de szakítottak. Segítettem Krissnek összeszedni magát. Ezalatt az idő alatt Petra zaklatott facebookon, musical.lyn, instagramon, majdnem az összes közösségi oldalon, ahol fent vagyok. Egyik hétvégén, Kriss megint elkezdte felidézni a közös emlékeiket Petrával, Azt mondtam neki, "hogy döntsd már el, hogy mit szeretnél, szereted vagy nem?" Erre megkaptam, hogy mennyire jelentéktelen vagyok, nem kell a segítségem...még aznap este összejött újra Petrával. Már egy jó ideje nem beszéltünk normálisan...teljesen tönkretett ez az egész, ismét zárkózott lettem, önbizalmam egyenlő a nullával...rettentően hiányzik...egy közös kép, és a talinkon "elterrorizált" pulcsija, és a régi beszélgetéseink maradtak emlék képpen. Írtam már neki, rengetegszer, nem válaszol, sőtt, meg sem nézi. Ti mit tennétek a helyemben? 14/L

#Legjobb barát elvesztés #Internetes barát elvesztése
2017. jún. 7. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Lépj tovább!
2017. jún. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az idő segíteni fog. Tavaly februárban vesztettem el a legjobb lánybarátomat akibe szerelmes voltam. Nagyon a padlón voltam hónapokig miatta, de mostanra nagyjából sikerült túllépnem rajta. Azért még mindig sokat gondolok rá...
2017. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két hónap és kutya bajod. Csak az első pár hét nehéz.
2017. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hagyd ez a gyereket. Le se szarja a fejed, vedd már észre. Soha ne fuss senki után, ha mégis, legalább érdemelje ki, de ő nem az az ember. Csak túl fiatal vagy még, hány ilyen lesz még... Tanulj meg elengedni, meglátod idővel menni fog és visszagondolva majd te is rájössz, hogy ez volt a legjobb döntés. Foglalkozz az életeddel, barátkozz, tanulj, sporolj, de ne ragadj meg egy helyben, mert úgy tényleg nem fog menni a továbblépés.
2017. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen fiú lány barátságban az egyik fél előbb utòbb mindig többet akar majd... ha nem kapja meg,akkor pedig inkább lelép,minthogy feleslegesen kìnozza magát.
2017. jún. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez nagyon úgy van ahogy az előttem válaszoló írta.
2017. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!