Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány százalék esély van rá?

Hány százalék esély van rá?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban,akivel ebben a tanévben piszkáltuk egymást(lány vagyok).Szinte az egész osztály azt állítja,hogy tetszünk egymásnak.Most így év végére "ellenségek" lettünk.Hány százalék esély van rá,hogy barátok leszünk?
2017. jún. 26. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

50%


ez bonyolult.HA ki tudtok békülni és megtudjátok beszélni akkor bármi lehet

2017. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát hogyha szeretnél vele kibékülni és barátja lenni akkor írd meg neki üzenetben/facebookon vagy ha nincs erre lehetőség mondd meg neki amikor legközelebb találkoztok, hogy nagyon sajnálod ami kettőtök között történt és hogy nem akartad megbántani. Akkor ha bocsánatot kérsz (akkor is ha nem te vagy a hibás) biztosan nem ellenségként fog rádnézni és ő is bocsánatot fog kérni. (Nekem is volt ilyen problémám és nekem bevállt). De ha nagyon nagyképű az illető és kinevet vagy nem fogadja el akkor hagyd a fenébe és egyszerűen nézd levegőnek mert akkor nem érdemli meg a barátságodat.
2017. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2.: Nem nagyképű,igazából jófej.Csak mi nem vagyunk jóban.


A válaszokat köszi.

2017. jún. 27. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!