Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok ennyire antiszoci...

Miért vagyok ennyire antiszociális? Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Vannak pár barátaim,de ritkán szoktam kimenni velük,mert vagy nagyon lusta vagyok,vagy nincs kedvem.Miért?

2017. jún. 28. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Mert az elméd akaratlanul is arra ösztökél, hogy maradj otthon a s.ggeden, hogy megtanulj normálisan fogalmazni....
2017. jún. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 MR.X. ***** válasza:
100%
Neked kimondottan olyan barátokra van szükséged akik szinte ugyanolyanok mint Te! Azért van ez...Keress határozottabb, egyénibb magadhoz való társaságot!
2017. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te inkább aszociális vagy, nem annyira egy manipulatív, érzéketlen antiszociális személy. Mellesleg már a saját kérdésedben benne van a válasz: lusta vagy, nincs kedved más emberek társaságához, jobban szeretnél egyedül lenni. Mindenki értékrendje különbözik, valakinek fontosak az emberek, barátok, valakinek kevésbé, valakinek pedig nincs is.
2017. jún. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A hosszú ideig tartó testi/lelki egyedüllét visszahozza a kedved, hidd el.
2017. jún. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az aszociális...

Amúgy azt kérdezed, miért vagy lusta és rosszkedvű? Előfordul, de a konkrét okát neked kéne tudni.

2017. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!