Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom mindig...

A legjobb barátom mindig mondja hogy találkozzunk iskola után de én mindig lemondom. Antiszociális vagyok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nincs kedvem...mindig mondom hogy majd máskor.Jófej és nem az hogy nem vágyom a társaságára csak lista vgyok...vagy nem tudom...valaki adjon tanácsot....Ez egy kicsinyes gond ...de remélem valaki ír azért...
2017. máj. 16. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Menj, egyszer találkozz vele. Ne legyél lusta hozzá.
2017. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Talán te is a számítógép előtt töltöd egyedül a délutánt? Ez jobban izgat, mint a barátság, kimozdulás?

Ne légy lusta, csinálj programokat a barátoddal, mert így előbb-utóbb magadra maradsz és akkor majd az lesz a baj.

2017. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy hív! De, ha így folytatod, egy idő után már nem, vagy mást fog hívni helyetted, mert úgy fogja gondolni, hogy te nem szereted őt és nem érdekel. Folyton próbálkozik, ám egy idő után meg fogja unni.

Azt mondod, hogy a legjobb barátod. Akkor ne félj megbeszélni vele, mi bánt vagy mi a baj.

Ne hagyd, hogy eltávolodjatok egymástól!

2017. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én velem is volt ez egy ideig, aztán rájöttem, hogy ez a legrosszab, amit tehetek.

Nem fognak sehováse hívni, nem fogok új embereket megismerni, nem lesznek barátaim.

Márpedig vannak olyan helyzetek az életben, ahol igen is nagyon számít, ha veled vannak a barátaid.

Ne hagyd, hogy ez legyen. Plusz, minden héten egy kicsit beszélgettek, az energiát is fog adni, egy kicsit kikapcsolódsz, elterelődik a figyelmed a problémák felől.

Szóval találkozzatok!

2017. máj. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Jó úton haladsz hogy többet ne hívjon.

De ha neked az egyedüllét kell, hát te tudod

2017. máj. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek helyre hozhatom még valahogy??😡
2017. máj. 16. 15:53
 7/13 anonim ***** válasza:

Persze. Sose késő mégváltozni. A barátaid örülni fognak, ha majd látják, hogy minden oké veled, és találkozni szeretnétek majd.

Sok sikert! :))

2017. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
A legjobb barátot nem mondjuk le ennyiszer. Ne legyél lusta sokkal jobb, mint egyedül otthon dögleni. A legjobb barát az, aki neked is bármikor ott lesz. Ha sokáig csinálod elveszted és rossz lesz egyedül.
2017. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Itt először azt kell tisztázni, hogy miért mondod le. Vagy miért nevezed akkor a legjobb barátodnak? A saját fejedben tegyél valami rendet.
2017. máj. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aztán meg majd azért rinyálsz hogy senki nem hív sehova...
2017. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!