Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális ha egy 15 éves fiú...

Normális ha egy 15 éves fiú egy baráti rendezvényre mezitláb, szandálban megy el?

Figyelt kérdés
Akkor ez nem gáz? Fiúk is lehetnek szandálban?

2017. jún. 29. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem mezítláb, szandálban. Ha nincs dress code, tehát mondjuj szmokingba kell menni, akkor miért lenne gáz?
2017. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szandál nem gáz, de azért én mezitláb nem mennék.
2017. jún. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
A mezítláb szandált gondolom úgy értette a kérdező, hogy nem zokni szandál kombó, ami 10 felett és 70 alatt mindenképp az. Szerintem maga a szandál nem gáz, de azt neked kell tudni, hogy a barátaid mit gondolnak annak.
2017. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
A "mindenképp azt" úgy értettem, hogy mindenképp gáz a zokni szandál.
2017. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Vannak emberek, akik szerint egy fiú/férfi ne legyen szandálban, mert az nem szép, de attól még nem illetlenség, és nyugodtan vehetsz fel szandált.

(mondjuk ha elegáns rendezvény, pl. esküvő vagy temetés akkor inkább cipő, mert a férfiaknak készült szandálok között sajnos nincs sok elegáns darab... de gondolom, nem ilyenről van szó)

2017. jún. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#3/4 dehogy gáz, zokni szandál kombó a legjobb
2017. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!