Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Hogyan lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

22 èves koromig nem vtak barátaim, tavaly ősszel lett pár, de ahogy mondani szokták a barátok jönnek-mennek, gyorsan el is tűnt mindenki az èletemből :( Mindegyik lány èn meg fiú vagyok


Mindenki lelèpett, új párkapcsolat, fèltèkeny pasik. :(


Èn meg itt maradtam megint barátok nèlkül magányosan :(


Ennyire nincs èrtelme ismerkedni, barátkozni? :(


22/F



2017. júl. 1. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Törődj bele, semmi értelme az emberi kapcsolatoknak.
2017. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Umaku ***** válasza:
Az emberek ilyenek. Akit el lehet szakítani tőled azért nem is kár. De persze van értelme barátkozni. Mindig van értelme. Végül úgyis találsz valakit.
2017. júl. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kicsit hasonló cipőben járok mint te. Általában nekem sem volt sok közeli barátom kiskorom óta, aki volt az meg mindig iskolaváltás, évfolyamváltás stb.után tűnt el. Vagyis ez jellemző viselkedés gyakran, hogy a távolabbi barátokkal való kapcsolattartásra nem veszik az energiát. Ezen túl kell lépni. Érdemes ilyenkor valamilyen hobbit keresni, az ottani barátaid megmaradnak. És ne fogd fel annyira tragikusnak. "Ha neki nem kellek, nekem sem kell siránkoznom utána." De mindig lehet új embereket megismerni, akikkel ideig-óráig jóban leszel, és utána valószínűleg elhidegültök amint nem mozogtok azonos közegben. Érdemes lenne továbbá fiúkkal is megpróbálnod barátkozni szerintem. (Ez az elhidegülés dolog inkább lányokra jellemző. Igaz ami alapján leszűrtem ezt a következtetés az túlnyomó részt lányokból álló minta volt.) Fel a fejjel, ismerkedj, keress valami érdeklődésednek megfelelő hobbit, és rendben leszel. (És ne kudarcnak érezd, ha elutasítanak.):)

20/L

2017. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!