Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon öreg lennék 22 évesen?...

Nagyon öreg lennék 22 évesen? Lassan 23 leszek.. Eddig lányként nem voltak élményeim, barátaim a sok gátlásom miatt. Nagyon öreg vagyok már hozzá?

Figyelt kérdés

Ti egyáltalán barátkoznátok egy olyan emberrel, akiről tudjátok hogy 22 éves koráig nem voltak élményei (najó, nekem kb. 16 éves koromig volt egy csomó élményem, de onnantól semmi, és senki nem volt).

Azt gondolom hogy a buliásból, szórakozásból már kinőttem :( :( és lekéstem róla. Illetve azt veszem észre hogy ez a korosztály is már így áll hozzá a bulizáshoz, szórakozáshoz, hogy idős már hozzá.


22L



2017. júl. 3. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem voltak ilyesmik, én is hamarosan 23 leszek :D

De nincs ezzel baj, ha ilyen típus vagy :D

Vagy valami kifejehete hiányzik?

2017. júl. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha öregnek érzed magad, akkor az is vagy. Ha nem, akkor nem. Én 42 vagyok, és fiatalnak érzem magam.
2017. júl. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

*kifejezetten

#1

2017. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még, nem maradtál le semmiről ;)
2017. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogy maradtál le bármiről is. :D Én csak 18 vagyok, de egyetemistákkal is szoktam menni bulizni (na nem discoba), ugyanúgy viselkedünk egymással, mintha egy korosztály lennénk, külsősök meg meg sem mondanák, hogy más korcsoport vagyunk.
2017. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem, de mi hiányzik az életedből konkrétan? Barátokkal szeretnél összeülni, kirándulni, stb? Mert ezeket most is simán csinálhatod, nincs korhoz kötve :)
2017. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én még 32-33 éves koromban is jártam táncolni meg bulikba.

Most már ritkán. 40/F lélekben fiatal vagyok...

2017. júl. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Psychopathist ***** válasza:
Nem vagy öreg,nem maradtál le semmiről. Előtted áll még az egész élet.
2017. júl. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is kihagytam ezt az egészet, mostanra pedig 25 évesen már úgy vagyok vele, hogy ez van.
2017. júl. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Te hogy érzed? Öreg vagy hozzá?Mit szeretnél Te igazán? Egyáltalán mit értesz a bulizás és szórakozás alatt? Fesztiválokra mindenféle korosztály jár, még kisgyerekes családok is megfordulnak ott.

Szerinted milyen baratság lehet abból ha vki az alapján ítél meg Téged, hogy mennyi élmény van a hátad mögött?

2017. júl. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!