Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet igaz barátokat...

Fruzsa8 kérdése:

Hogyan lehet igaz barátokat szerezni? Vannak barátaim, de egyikben sem bizok meg

Figyelt kérdés
Nagy eséllyel velem van a baj, de 16 éves koromra még egyetlenegy igaz barátom sem volt. Senkiben sem bizok meg még hatvan százalékban sem. Volt egy nagyon jó barátom, de ő is lecserélt. Senki sem ismer engem igazán

2017. jún. 26. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ugyan ez a helyzet, mindig lecseréltek, és így már nem tudom kiben bízhatnék meg.18L
2017. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20 eves koromra sincsenek igazi barataim :D de nem is erdekel mar
2017. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én nemtom, de ti itt most megtaláltátok egymást:) Amúgy én arra gondolok, hogy nem a legnagyobb hangú, nem a legmenőbb partiarcokkal kezdesz el barátkozni, nem hozzájuk mész oda, akik nagyon pörögnek, hanem pl aki nem ilyen bulizós, hanem inkább filozofálgatósnak tűnik, azzal tudnál talán mély beszélgetéseket folytatni, és ő talán meg is értene.
2017. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, vagy összehoz a sors vele, vagy nem.
2017. jún. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én barátkoznék ha szeretnétek írjatok! F
2017. jún. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, találsz valakit, akivel egy hullámhosszon vagytok és teljes mértékben megbíztok egymásban. Viszont azt vedd számításba, hogy ez nagyon ritka.

Azt is meg kell tanulni, hogy teljes mértékben csak saját magadban bízhatsz.

2017. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Huh ez nagyon ellentmondásos volt. :D

Szóval találsz valakit, akiben biztok egymásban, viszont teljes mértékben csak saját magadban bizz.

2017. jún. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 I noor Y ***** válasza:
Attol h nem bizol bennuk meg nem lesznek hamis baratok
2017. jún. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Velem is ugyanez a helyzet, alapitsunk egy ilyen klubot! :D

Es szerintem kenyszerbol sehogy sem lehet szerezni, majd osszehoz velea sors. En abban remenykedek, ha sikerul ott tovabbtanulnom, ahol szeretnek,akkor majd talalkozok egy ilyen emberrel(ezt most erdeklodesi kor es intelligencia szint alapjan gondolom, mert Allatorvosi Egyetemre tervezek menni, es hat ott csak talalok normalis embereket)

2017. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!