Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy fiúként...

Miért van az, hogy fiúként szinte csak fiúkkal tudok ismerkedni/barátkozni?

Figyelt kérdés

Nem mondom azt, hogy szeretnék barátnőt, de nem lenne rossz már. Csak az a baj, hogy lányokkal alig tudok ismerkedni, valahogy nem jövök ki velük jól, meg nem is vagyok bátor se, hogy csak leszólítsam őket. A fiúkkal nincs ilyen probléma. Melegnek meg nem mondanám magam mert, azért csak a lányok érdekelnek. :D

17/f



2017. júl. 5. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Legyél magabiztos, bátor, és szólítsd le őket! Én is bátortalan voltam sokáig, ám rájöttem, hogy bátorsággal sokkal előbbre vagyok. Ha 10-ből 1 jön össze, akkor 10-ből 1, a maradék 9 plusz tapasztalatot adott. Nem vesztettem semmit sem.


Egyébként hidd el, a lányok nem sokban különböznek a fiúktól. Egy-két saját szokása, témája van mindkét nemnek, másban nem különböznek.

2017. júl. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem kell parázni ha csaj mellett vagy, én például mindig hülyülök vagy kérdezek róluk valamit. Csak lazán
2017. júl. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!