Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Léteznek olyan oldalak ahol...

Vanitas kérdése:

Léteznek olyan oldalak ahol ismerkedni lehet, de nem párkapcsolati szempontból, hanem barátkozni?

Figyelt kérdés
Mondjuk nem témák szerint csak úgy chatelni emberekkel?

2017. máj. 19. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt az oldalt is sokan használják erre.
2017. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erre a kérdés kiírásakor is rájöttem. :) De úgy értem,amit kifejezetten erre találtak ki.
2017. máj. 20. 00:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez jó kèrdès,erre ènis kiváncsi lennèk.. Múltkor chat-hu.n voltam fent..de ott is olyan emberkèk találtak be.. Viszont ez a 'veszèly' minden ehhez hasonló oldalom fennáll szerintem^^'

23L

2017. máj. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát már nem igazán, főleg nem magyar oldalakon.


A 2 nagy csetre (chat.hu, gyalogló) kb. tized annyian járnak, mint régen, és kb. a legalja maradt, az értelmesebbje lelépett.


A rám privizők nagy része kamus, a közös szobákban meg csak buta frusztrált emberek okoskodnak és kötekednek. A többség még az adatlapomat sem képes végigolvasni és értelmezni.

2017. máj. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
anotalk omegle ezeken szoktam lógni, de sok az idióta... :(
2017. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!