Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem akarok azokkal a...

Miért nem akarok azokkal a volt barátaimmal találkozni, akikkel rég beszéltem? ( Lent )

Figyelt kérdés

Vannak olyan emberek akikkel egy időben elég jó volt a viszonyom ( rohogtunk, összefutottunk stb ) , de aztán a kapcsolat megszakadt ( pl iskolavaltas miatt ) és most hogy lehetőségem lenne velük ismét találkozni, valamiért feszültnek érzem magam, nem érzem magam úgy, hogy jó velük beszélgetni, mint régen. Ezekre az emberekre az a jellemző, hogy 2-3 évig jóban voltunk aztán ha 1 évig nem keressük egymást, onnantól kezdve már nem.erzem hogy bármiféle kötődés lenne. Veletek is van hasonló ?


Most pl osztalytalalkozo van, és igazán 2 emberrel voltam jóba. Az egyik magánugyi okok miatt nem tud jönni ( vele tartom a kapcsolatot ) viszont a másikkal már majdnem egy éve nem beszéltem ( pedig közel lakik hozzánk,) úgy, hogy az utolsó beszélgetések mind arról szólnak, hogy próbálok vele társalogni vagy egy találkát összeszedni de sosem ér rá és nem valami bőszavú.



2017. jún. 29. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Valószinüleg változtál, már más témák és dolgok érdekelnek mint régen és azért érzed azt,hogy a velük való beszélgetésből nem tudsz töltődni.Volt velem is hasonló.Most is van olyan ember akivel nem akarom már tartani a kapcsolatot mondjuk neki voltak szemét húzásai,tiszteletelen megnyilvánulásai meg állandóan ő tartotta a programot.
2017. jún. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!