Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Idegesít a húgom barátnője....

Idegesít a húgom barátnője. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Kezdjük a legelején, a húgom 9, a kis barátnője aki egyébként közvetlen szomszéd is egyben pedig 11. A szülei egész normálisak, de ez a kislány...beképzelt, csúnyán beszél, azt hiszi nálunk mindent megtehet pl. csak úgy csengetés/kopogás nélkül bejön a házunkba akár reggel 9kor, nem zavartatja magát hogy mi még esetleg nem keltünk fel vagy épp reggelizünk. Vagy csak úgy kedvére nyúlkálgat az én vagy a szüleim cuccai közt. Elég tehetősek, ott mindennek szépnek kell lennie, fűre lépni tilos, hangoskodni tilos, játszani az udvaron ott tilos egyszerűen minden tilos amit egy gyerek ott csinálhat és gondolom ezért van az úgy hogy itt jobban szeretnek lenni. Anyukám dolgozik, minden nap csak késő délután jön haza. Apukám éjszakás tehát ő meg egész nappal alszik, tehát én "felelek" értük, amivel még nem is lenne baj, mert itthon vagyok egész nap, persze miért ne figyelhetnék rájuk. De! A húgom ilyenkor átváltozik valami arrogáns szörnnyé, többször rájuk szóltam hogy ne dobálják a labdát a napellellenzőre, mert már totál ferde ráadásul nem egy olcsó verzió. Akkor már tök idegesen rákiabáltam hogy nem zavar hogy miatta lesz csöves a napellenzőnk azt mondja a barátnőjével egyszerre hogy nem... Na teljesen kikeltem magamból és hazaküldtem a kiscsajt erre azt mondja hogy nem megy haza. Most per pillanat a kocsiban játszadoznak. Azt szerintem kihagytam hogy a lány kb. reggel 10től este 10ig itt van folyamatosan, tehát itt kajál, meg a többi, amiért már anyának is megy fel a pumpa,de sajnos ő túl kedves ezért inkább hagyja hogy egy idegen felzabálja az egész hűtőt minthogy elmondaná hogy azért nem muszáj minden nap itt enni😑 a kis barátnő egyébként elég hangos, fent vagyok az emeleten és tisztán hallom minden egyes mondatát és csak a mai nap folyamán többször hallottam hogy a húgomra azt mondja hogy 'te nagyon hülye vagy' és megbeszélik hogy én mekkora qrva vagyok mert rájuk szólok olyan dolgokért, amiket ha a szomszédnál csinálnának halálbüntetés járna érte.

Bocsánat ha hosszúra sikeredett és összefüggetlenre, az se baj ha nem olvassa el senki, legalább kiírtam magamból a mérgem egy kis töredékét, persze ha valaki tudna tanácsot adni hogy mégis mi a sz@rt csináljak hogy ne így teljen az egész nyári szünetem annak nagyon örülnék.

Egy ideges 14 éves



2017. júl. 7. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Ajtó reggel bezár és nem jön be.

2. Ha mégis, csaj nyakát megfog és ajtón kirak.

2017. júl. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de ha a helyedben lennék, már az első alkalomkor, amikor meghallottam, hogy leqrvázott az a két kis takony, odamentem volna és akkora taslit lekevertem volna nekik, hogy a fal adta volna a másikat, aztán azt a nagypofájú p1csát kirángattam volna az ajtón és többé biztos be nem engedtem volna. Állj ki magadért, ne hagyd már, hogy két kis hülyegyerek így beszéljen rólad, simán megtehetnéd, hogy elmész te is valamelyik barátnőddel és akkor senki nem lenne, aki vigyázna rájuk, szóval hálásak is lehetnének ezért, hogy a szünetedet velük töltöd.
2017. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kettőnek igaza van. Vágd nyakon, és rakd ki az ajtón. Vagy ha ezt nem lehet, akkor beszéljétek meg a szüleivel.
2017. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyerek szüleivel kellene megbeszélni,hogy mondjuk a lánya vegyen vissza magából,vagy csak 2-3 órát lehet nálatok,vagy valami ilyesmi.
2017. júl. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Hálásak is lehetnének ezért hogy a szünetedet velük töltöd"

Nem, ők akkor lennének hálásak ha lelépnék mert akkor azt csinálnának amit akarnak. Húgom haját megrángattam nem egyszer, megbeszéltem vele hogy nem jön ide a szomszéd csak ha anya hazaért. Másnap amikor felkeltem a csaj hangja volt az első amit meghallottam mert megint nálunk volt. Anya elbeszélgetett velük kb már 100adjára mióta nálunk tölti a napjai nagy részét, de ez is annyit fog hatni mint a többi. Semennyit. Mert úgyis azt fognak csinálni amit akarnak. Sőt, a végén én voltam lecseszve hogy mit rángatom a húgom haját. Ugyanis ő ezt úgy adta elő hogy majdnem mefulladt. De nem baj holnaptól zárom az ajtót! Köszönöm az eddigi válaszokat, ment a zöld:)

2017. júl. 7. 21:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a baj a mai szülőkkel. Mindent megengednek a gyerekeinknek.

Illetve felvethetnéd azt is,hogy egyik nap nálatok,másik nap a lánynál legyenek. Ha ez nem tetszik akkor 2 naponta találkoznak ennyi.


Meg kéne húzni a határt.

2017. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!