Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre jobban idegesít az...

Egyre jobban idegesít az öcsém barátnője. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyrészt nem becsülöm, kicsit gátlástalannak találom a "kislányt" (mivel még szerintem az). Egyre inkább befurakszik a családba, tesómra rátekeredik mint egy kis kígyó és még a szemével is követi mindenhova. Jobb, ha nincsenek is itthon, (vagy én nem vagyok) mert csak felidegesítem magam rajtuk. Ráadásul eléggé kezdi magát elengedni nálunk, úgy látszik ő is tudja, hogy elég jó helyre került. Bár nem mindig itt vannak, de most is egész szünetben együtt voltak, egy napot sem hagynak ki.

Abszolút nem egy szégyellős fajta, talán ez is idegesít benne, már-már pofátlan szerintem. Mindenbe beleszól és minden csak úgy jó, ahogy ő azt gondolja.

A szüleim nem tudnak mit szólni, mert ők sem akarnak veszekedést.

Lehet én vagyok kicsit antiszociális nem tudom, félek, hogy egyszer ki fogok törni, mert már oda-vissza szurkálódunk egymásnak, és érzem, nem sok kell már.

22L


2011. dec. 27. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
A ti házatok, ő csak egy vendég... Innentől kezdve az van, amit ti mondtok!
2011. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Hány éves a csaj? Vágd pofán.

Nem, amúgy az én bátyámnak volt egy ilyen csaja, megmondta anyámnak, hogy mit főzzön, leszólta a lakás berendezését, annyira itthon érezte magát, hogy szétdobálta a cuccait, fújjolt mindenre, belerúgott a macskába, ami nálam kiverte a biztosítékot. Anyuék nem szóltak neki, de megvolt a véleményük. Szerencsére elhúzott innen a kis liba, a bátyám észhez tért és most rendes barátnője van.

2011. dec. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezeket más is így gondolja vagy csak te?
2011. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Egyenlőre az elmondottak alapján nem értem a probléma forrását. Inkább féltékenységnek tűnik kicsit, ami teljesen normális. Mi is nehezen fogadtuk el egymás pasijait a húgommal, de hát ez az élet rendje.

Tök normális, hogy minden napot együtt töltenek, ha szeretik egymást, és ezt nem tehetné meg, ha nem szeretné az Öcséd is.

És mibe szól bele? Miben nem szégyenlős? Én szégyenlős vagyok, engem meg azért piszkálnak. Egy új "családtag" mindig furcsa az addigi állandóságban..

2011. dec. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ú,hallod,mintha én írtam volna,még a korunk is megegyezik. Szerintem nem, nem normális, hogy minden nap együtt vannak. Tanulni mégis ki fog? Mert nem tanul, rosszak az eredményei, dolgozni elmenni nem akar,mert az ciki, ő minimum igazgatói posztot akar,és azt hiszi milliomos lesz 1 év alatt. A lány biztatja a hülyeségre, meg azt akarja,hogy jegyezze el 1 év után 18 évesen semmi jövedelem nélkül,szülői számlára, meg már gyerekről álmodik. Hé,ébresztő! Míg eltartják a szülők, szabályok vannak, anyuéktól kapja a zsebpénzt,ezért pedig segíteni kell, főleg egy családi háznál. A kislány idejön, anyu főz vagy 5félét,neki nem ízlik semmi,persze otthon az anyuka nem főz, hidegen élnek. Délben kelnek fel, délután már alszanak,aztán éjjelig számítógépeznek. Aki szerint ez normális azt sajnálom. És nincs ebben semmi irigység részemről se, egy jó kapcsolatom van, csak idegesít,ha hazajövök, mert én egyetemre járok, és kerülgetem őket, ezek fintorognak mindenre, meg a kislányt zavarom,hogy mikor megyek már vissza? Könyörgöm,én vagyok otthon,hozzá nem szóltam... Hozzáteszem nálunk az egész család így látja, csak a lány családja roppant "könnyűvérű".

Sajnos kedves kérdező nem tudsz mást tenni,mint megvárni,hogy az öcséd túllépjen ezen. Ha piszkálod,még jobban kötődik hozzá,idővel rájön,hogy család 1 van, barátnő lesz még száz. Tudom nehéz,de próbáld visszafogni magad,ne szólogass be,tudom nehéz!

2011. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, tényleg nagyon hasonló a helyzetünk, én is egyetem miatt csak hétvégén járok haza, de persze ő is akkor van itt, na és szünetekben...A későn fekvés és délben kelés is stimmel. Hülyeségekre is biztatja, de szerencsére nem került még szóba a házasság vagy hasonlók. De az tényleg idegesítő, hogy itt élősködik úgymond rajtunk, anya mindig főz, mert azért azt csak kell.

Akkor úgy néz ki bele kell törődnöm ahogy te is mondtad, ha meg nagyon nem bírom, legfeljebb nem jövök haza...

2011. dec. 27. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!