Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol ismerkedhetnek velem...

Hol ismerkedhetnek velem egykorú fiúkkal?

Figyelt kérdés
Én egy 14eves lány vagyok és nem kapcsolatot keresek még ilyenek hanem egy fiú barátot akivel lehet hülyülni.. Személyesen sajnos senki nem jön oda hozzám és az gáz lenne ha én mennék oda fiukhoz.

2017. júl. 10. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne gáz. ne az ölükbe ülj, akkor még nyomulósnak se fognak tartani. bár biztos tetszene nekik :D barátkozáshoz nyugodtan kezdeményezz
2017. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

Ha szerinted gáz lenne ha te mennél oda egy fiúhoz, akkor meg is érdemled hogy ne legyen fiú barátod.

Néha nem értem a lányok felfogását, akarnak valamit, de azért ők nem tesznek semmit, hanem ugrálják őt körbe ha akar valamit, mert az gáz ha ő csinálná.

Gratulálok.

2017. júl. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tegyél te érte ha te akarsz fiú barátokat
2017. júl. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Másodiknak ment a zöld pacsi! :D
2017. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia :)

Budapesti vagy?

2017. júl. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En regisztralnek oldalakra. En kiprobatam a Teenhive-ot, ahol csak ilyen 14-19 evesek vannak, es ivel imadok idegen nyelveken beszelgetni, polyglot clubra. Ott ismerkedtem meg egy par latin amerikai orosz angol olasz amerikai es francia velem egykoru fiuval/ lannyal :D
2017. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és hogy menjek oda egy ismeretlenhez csak úgy?? Szia tetszik a menésed leszünk barátok?? Sztem ez gaz
2017. júl. 11. 14:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj oda hozza, koszonj neki, kerdezd meg a nevet ha nem tudod, indits el egy normalis beszelgetest, ne azt kerdezd h leszunk e baratok. Ha jol fenn tudjatok tartani a beszelgetest es kijottok egymassal akkor nem kell megkerdezni hogy lesztek e baratok csak egyszeruen ne szakitsd meg a kapcsolatot.
2017. júl. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!