Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet barátság fiatal (~20...

Lehet barátság fiatal (~20 éves) és idős (~60 éves) között?

Figyelt kérdés
Mennyire gyakori az ilyen és szerintetek milyen minőségbeli különbség van egy ilyen kapcsolatban, mint két azonos korú között? Inkább tekinthető "mentorálásnak", mint egy hagyományos baráti kapcsolatnak?
2017. júl. 11. 18:11
 1/7 anonim válasza:
19%
unoka nagyszülő kapcsolat lehet
2017. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
14 évess vagyok és nekem is van egy 30 körüli barátom, akivel nagyon jóban vagyok. (ok itt nem olyan nagy a korkülönbség de akkor is hasonló szerintem a helyzet) Szerintem simán lehet
2017. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Nemtől függ a dolog.

Igaz barátságnak nem mondanám, esetleg tiszteletnek az idősebb véleménye, látásmódja felé.


De ha normális keretek között van szerintem egészséges, jó dolog! :)

2017. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, bár nem túl gyakori.
2017. júl. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, miért ne lehetne? Kb. 4 éve járok egy hastánc csoportba, elsősorban a mozgás miatt, helyrepofozta a gerincemet, heti 1 alkalom 60 perc. Én 32 éves vagyok, a csoportban vannak nyugdíjasok is, 60 fölöttiek, vegyes a csapat életkor tekintetében, jóban vagyunk, beszélgetünk is, a tánc a közös pont.
2017. júl. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Jó, persze valószínű nem együtt fognak zenés szórakozóhelyekre járni meg pasizni/csajozni, de ettől függetlenül lehet közös érdeklődési körük vagy hobbijuk, amikről tudnak beszélgetni vagy amit tudnak együtt csinálni.
2017. júl. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 24 évesen van a barátaim közül 5 barátom akik 55-78 évesek.

Nem futni meg focizni szoktam velük az tiszta sor de amúgy nagyon bizalmas vagyok velük mert megérdemlik.

Nyugis dumálgatásokban ők a tuttik.

Nem próbáltak soha mentoraim lenni, nem is tekintjük a korkülönbséget mert nem attól függ semmi.

2017. júl. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!