Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom magam...

Mit tegyek ha nem tudom magam túltenni ezen a sérelmen?

Figyelt kérdés

Facebookon komentben egy cikk alatt elmondtam a véleményem az iszlám vallásról.(Nem szeretem) És egy kb 40 év körüli angliai magyar pasi elkezdett mindennek lehordani,hogy te szerencsétlen dagadt k***rva ,úgy nézel ki mint a s*gg hasmenés után...stb


Hogy képes valaki így beszélni egy lánnyal? Azért nem tudom magam túltenni rajta, mert hasonlókat csak fiataloktól kaptam, nem ilyen meglett emberektől.

18/L



2015. dec. 11. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Te meg ird vissza neki hogy liberális f***kalap meg ilyenek meg zsidózd le meg ilyesmik;)
2015. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogd fel úgy hogy szegény hülye, mert ilyen véleménye van rólad miközben mem ismer, több vagy annál minthogy egy ilyen véleményére adj.
2015. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Nézd, mind különbözőek vagyunk. Én úgy helyretettem volna ország-világ előtt, hogy azt se tudja, melyik fánál hugyozza össze magát, és utána kizárom, hogy ne is láthassam többé. Van, aki ezt nem meri megtenni, csak ül és eszi a kefét.


Ha ilyen kemény kérdésekben megszólalsz, akkor sajnos meg kell tanulnod küzdeni.

2015. dec. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az emberek ilyenek. A szépség relatív, mellesleg nem szabad egy embernek se megfelelni, mert csak sebeket gyűjtesz!
2015. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyeneket gyorsan kell elfelejteni, nem érdemes ilyesmin rágódni. Itt mindenféle szedettvedett társaság megjelenik, és még az sem biztos, hogy Angliából volt. Többen vannak itt olyanok, akik így élik ki a kisebbségi komplexusukat.
2015. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kár volt benyelned, mert ilyenkor belülről feszít a tehetetlen düh. Ilyenkor határozottan vissza kell szólni, nem olyan stílusban, mint ő, mert akkor lealacsonyodsz, de soha ne hagyd magad!!!

Velem is volt ilyen, ha nem volt más lehetőségem, leírtam papírra, amit már nem mondhattam el és elégettem. Kiírtam magamból és megkönnyebbült a lelkem.

2015. dec. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Legyel nagyvonalu,annal jobban a bunkokat nem ingerli semmi !

Ird meg neki ,hogy nem nezed ot levegonek, mert a levego az fontos!

2015. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy troll volt. Egy senki. És igen, vissza kellett volna írnod, de intelligensen, nem ilyen prosztó módon mint amiket az első írt.
2015. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De kiosztottam azt írtam neki hogy kisebb a f***sza mint az agya. Erre azt írta: Akkor menj Afrikába és kapsz a s**ggedbe egy néger f***szt! Utána letiltott. És láttam a fotói között volt olyan amin egy muszlim nővel álltak egymás mellett. ( A nőn fejkendő ,hijab volt).
2015. dec. 11. 16:41
 10/11 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat! Ment a zöld kéz mindenkinek!
2015. dec. 11. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!