Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi történhetett a legjobb...

Mi történhetett a legjobb barátommal?

Figyelt kérdés
3. Osztályban lettünk a legjobb barátok. Együtt lógtunk úton-útfélen, közös volt az érdeklődési körünk, és mindíg megértettük egymást. Saját szlengjeink is voltak. Amikor tehettük, suli után is együtt lógtunk, késő estig. Viszont nem voltunk valami jó gyerekek. Mindíg csináltuk a bajt. Kezdetben videóztunk, (amiben erő teljesen használtunk trágár szavakat kb. 4. Osztályosak lehettünk), aztán Volt Graffiti (6. Osztályosan), Illegáslis tüzijáték (7. osztályosan), "lánc"Dohányzás, stb.. A rossz dolgok ötletének nagy része tőlem származott, de alapvetően a rossz magatartás nem tőlem jött. Én 5. Osztályban elmentem abból az iskolából, ahova ő járt, de 8. Osztály év elejéig-közepéig maradt ez a barátság. Egy hangon fújtuk, hogy legjobb haverok, milyen régóta. Viszont most azt vettem észre, hogy kerül. A közösségi oldalakról letörölt a partner listájáról, a hívásomat nem veszi fel, ha találkozok vele is, még annyira sem jön oda, hogy le kezeljen velem. Katona iskolába fog menni, arra gondoltam, hogy ezért lehet. (Én egy szak gimnáziumba fogok)."Ő meg akar változni", vagy valami. De mimt írtam, a rossz magatartás nem tőlem jött. Nem hiszem, hogy most már olyan jó gyerek. Mit csinálhattam szarul? Ha szükséges, írok még infókat.

2017. júl. 14. 03:00
 1/2 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ne agyalj rajta túl sokat.Pèldául attól, hogy törölt a partner listájáról, még nem feltètlen gyűlöl tèged.Egyszerűen csak megváltozott az ëlete, ès jelenleg ìgy törekszik arra, hogy ennek a változásnak megfelelően alakuljon pl. a baráti köre.Az, hogy tèged beazonosított egyfajta èletkèppel, ami most az ő jelenlegi èletképèpe nem fèr bele, erről te nem tehetsz.Viszont problèmát se csinàlj belőle.Csak fogadd el, és lépj tovább.
2017. júl. 14. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A leírtak alapján nem tudod miért kerül, és miért viselkedik így. Érdemes lenne elgondolkodnod, hogy a rossz viselkedéseden kívül van-e a közelmúltban valami meghatározó esemény, ami ezt az eltávolodást válthatta benne ki.

Mindenképp érdemes lenne megpróbálnod vele beszélni, és megtudni hogy miért viselkedik így veled. Talán elsőre elutasító lesz, de próbáld megkérni, hogy legalább azt mondja el neked mi történt, mert neked nagyon rosszul esik az elvesztése, főleg úgy hogy nem is tudod mit rontottál el.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!