Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek hogy ne csináljam ezt?

Mit tegyek hogy ne csináljam ezt?

Figyelt kérdés

Szoval arrol van szo hogy ha valakivel joban vagyok akár már nagyon régóta is hogy barátsággá nője ki magát a dolog akkor is van hogy elkap a bizonytalanság amikor pl Facebookon nem ír egyszer amikor facen van meg stb.

Nem szivesen facebookozok meg hasonlók de sajnos nem tudok mindenkivel hetente 1x2x találkozni igy mivel draga a telefon maradt a facebbok. De nem is ez a lenyeg. Az zavar hogy amikor beszelek emberekkel érzem hogy erdeklem őket (keves ember) de ha mondjuk nem ér rá mert dolga van vagy egyszer nem ír akkor egybol elbizonytalanodok de amint megint megkapom a figyelmet elmúlik. De nem vagyok önző én is figyelek a másikra


2017. júl. 15. 23:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ismerős érzés :/
2017. júl. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!