Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sokaig tartott mig igazi baratokat szereztem es olyanok mint a csaladom. Tegnap este talalkoztam egy fiuval akit az egyik baratnom nagyon nem kedvel mert szerinte a fiu nem erdemel meg engem. Masik ket baratnom tamogat hogy lepjek a fiu ugyeben kezdemenyezzek beszeljek vele de nagyon frusztral a helyzet h a legjobb baratnom most mar mashogy nez ram. Igazabol azt se tudom hogy a fiu tetszik e igazan. Nagyon ossze vagyol zavarodva a barataimtol meg nem tudok tanacsot kerni mert egyik se partatlan a temaban. Segitenetek?
2017. júl. 16. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a barátnődnek az a srác tetszik, és nem akarja hogy összejöjj vele? Ha valóban olyan rossz lenne a srác, akkor a másik két barátnőd se biztatna. De az is lehet hogy csak fél hogy ha lesz fiúd, akkor őt hanyagolni fogod miatta
2017. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztosra tudom h nem tetszik neki. Nem tudom de szerintem csak a ket baratnom azt akarja h nekem is legyen vki mert ok mar kapcsolatban vannak es sztem ezt akarjak nekem is es lehet nem is torodnek a fiu szemelyevel
2017. júl. 16. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
féltékeny a barátnőd, neki is az a srác kell
2017. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Biztosra tudom h nem.
2017. júl. 16. 13:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!