Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek, ha kiderülne,...

Ti mit tennétek, ha kiderülne, hogy hazudott valaki, akivel sokat törődtél?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon lassan fél éve megismertem egy lányt.

Állítása szerint depressziós, vagdossa magát, öngyilkos próbált lenni többször, szülei nem foglalkoznak vele, nincsenek barátai.. stb.


Elég sokat beszélgettem vele e-mailben, mert azt mondta, hogy nincs Facebookja (se semmije, csak e-mail + gyik fiókja).

Aztán egyszer egy rövid időre a kedvemért regisztrált Facebookra és ott is beszélgettünk, de azt hamar, egy elég idióta indokkal törölte.

Majd telefonon/sms-ben beszélgettünk, természetesen az én pénzemből.


Igazából eléggé azt éreztem, hogy ez a lány megérdemli a figyelmemet (párkapcsolat szóba sem került, amúgy is messze lakik).

Persze, furcsa volt, hogy csak akkor beszélgetünk, amikor ő akar és csak róla és akkor is csak az olyan dolgairól, amiről ő akar, és csak addig, ameddig ő akar, de megmagyaráztam azzal, hogy depressziós. Megsajnáltam.

Igazából amikor baja volt, akkor azt elmondta, meghallgattam és ennyi.


Most random nézegetem az Instagrammon, hogy a telefonom névjegyzéke alapján kiket ismerhetek és lám, beadott egy ugyanolyan keresztnevű, de más vezetéknevű lányt, mint akivel én beszélgetek. A város stimmel, az iskola stimmel, a kor stimmel, csak a vezetéknév nem az, amiről én tudtam.

Rákerestem és Facebook profilja is van, igaz, hogy lassan egy éve nem frissítette, de létezik.


Kicsit meginogtam, mert ha a nevéről ilyen könnyen hazudott, akkor nem vagyok benne biztos, hogy másról nem-e?


14 éves a csaj, én 17/F


2017. júl. 18. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%

14 èves, mit vársz?


Gyorsan felejtsd el, èn eleve ilyen táv dolgokba nem kezdek bele


Az meg nem ,,Te pènzed", a szüleid azèrt kemènyen megdolgoznak!

2017. júl. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál róla, azok után szóba nem állnék vele soha többet. Olyan sok kedves, normális lány van. Miért nem beléjük fekteted az energiáidat?
2017. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#1 Képzeld, a telefonomat a saját fizetésemből, én magam töltöttem fel.
2017. júl. 18. 16:31
 4/18 anonim ***** válasza:
Láttál róla képet? Vagy miért olyan biztos, hogy ugyanaz a két személy? Ez nem derül ki a leírásból szerintem.
2017. júl. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mivel ahhoz az Instagram fiókhoz van kapcsolva a telefonszáma (amin beszéltem vele), amiről szó van, ráadásul ott tényleg minden stimmel,kivéve a vezetékneve ezért elég biztos.
2017. júl. 18. 17:05
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Depressziós emberekre ne pazarolj energiát...Nem éri meg, a legönzőbb embertípusok egyike. Én is hányszor estem ilyen hibába, hogy depis embereket sajnálgattam hallgattam a nyavajáikat, aztán mikor nekem kellett volna segítség semelyik nem jött...párkapcsolatra pedig még inkább óva intelek tőlük. Pláne hogy általában aki olyan nagyon szenved annak igazából nincs is semmi nagy baja. Akinek igazán nagy bánata az nem mondogatja állandóan.
2017. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

14 éves, akkor kb. 13 évesen ismerted meg, akkor legalább 12 éves kora óta tolja a fészbukot meg az instát... innentől kezdve mit vársz? Ha egy ennyi idős gyerek ilyen oldalakon nevelkedik, ezt a példát látja, akkor persze, hogy nem lesz belőle normális ember.

Felejtsd el gyorsan és keress VALÓDI barátokat a valódi életben. Hidd el, körülötted is vannak bőven, akiknek segíthetsz, csak nem veszed észre, amíg nem húzod ki a fejed a telefonodból.

2017. júl. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be az eredeti accountját és voálá meglátod, hogy mit reagál. Legalább picit elkapja az agyfasz, hogy most lebukott és borul a bili.
2017. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%

Figyelj. Az a probléma, hogy ő 14 éves kislány, és azok általában önzők és buták. Nagyon sok ilyen lánnyal beszéltem, értek hozzájuk. Ok nélkül hazudgálnak össze vissza, túldramatizálják a fájdalmukat, stb..


Te pedig 17 évesen nagyon keményen be is dőltél neki, de nincs semmi baj, mert legalább többet nem fog ilyen megtörténni. Ő eljátszotta hogy önbizalomhiányos, hogy törődj vele. Ezt meg is kapta, mivel te jót akartál neki, és segíteni szerettél volna, tehát kihasználta a jó szándékodat.

A helyedben nem kezdenék ilyen kisgyerkőcökkel, nagyon sok lány csinál ilyesmit egyébként.

A haveromnak például egy 16 éves lány össze vissza hazudozott hogy mentálisan beteg, depressziós és pszichopata (??), és teljesen ok nélkül. Másik lány is ezt csinálta vele, már az első beszélgetésnél kamuzott a csaj a koráról.. Rengeteg ilyen nyomorék csaj van.


Én mikor neten 13 éves csajjal beszéltem, azért hogy segítsek neki mert önbizalomhiányos, stb. Random elkezdett hazudozni a pasijáról és saját magáról, majd elkezdett rám nyomulni (?!?!).

Amiért ilyesmit csinált, magamba "szerelmesítettem" (pár óra alatt sziveket kezdett küldözgetni, és össze akart házasodni), majd átgázoltam az érzelmein. Később 2 haveromnak is mondtam hogy vegyék fel skypon hogy megszivassák ők is.


"Kicsit meginogtam, mert ha a nevéről ilyen könnyen hazudott, akkor nem vagyok benne biztos, hogy másról nem-e?"

100% hogy hazudott másról is, ebben nagyon nagyon biztos lehetsz, hidd el. És ha egyszer hazudnak, azt több hazugság is követni fogja.

Ha gondolod, rámírhatsz, és mesélhetsz erről a csajról, és segíthetek ebben, megmondhatom miről hazudik, mit, miért, stb. Mert ehhez eléggé értek, és lehet hasznomat tudnád venni.

2017. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
78%
"Később 2 haveromnak is mondtam hogy vegyék fel skypon hogy megszivassák ők is" Hát te ezeknél a csitriknél messze rosszabb és undorítóbb vagy b_szod.
2017. júl. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!