Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit tennétek, ha kiderülne,...

Ti mit tennétek, ha kiderülne, hogy hazudott valaki, akivel sokat törődtél?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon lassan fél éve megismertem egy lányt.

Állítása szerint depressziós, vagdossa magát, öngyilkos próbált lenni többször, szülei nem foglalkoznak vele, nincsenek barátai.. stb.


Elég sokat beszélgettem vele e-mailben, mert azt mondta, hogy nincs Facebookja (se semmije, csak e-mail + gyik fiókja).

Aztán egyszer egy rövid időre a kedvemért regisztrált Facebookra és ott is beszélgettünk, de azt hamar, egy elég idióta indokkal törölte.

Majd telefonon/sms-ben beszélgettünk, természetesen az én pénzemből.


Igazából eléggé azt éreztem, hogy ez a lány megérdemli a figyelmemet (párkapcsolat szóba sem került, amúgy is messze lakik).

Persze, furcsa volt, hogy csak akkor beszélgetünk, amikor ő akar és csak róla és akkor is csak az olyan dolgairól, amiről ő akar, és csak addig, ameddig ő akar, de megmagyaráztam azzal, hogy depressziós. Megsajnáltam.

Igazából amikor baja volt, akkor azt elmondta, meghallgattam és ennyi.


Most random nézegetem az Instagrammon, hogy a telefonom névjegyzéke alapján kiket ismerhetek és lám, beadott egy ugyanolyan keresztnevű, de más vezetéknevű lányt, mint akivel én beszélgetek. A város stimmel, az iskola stimmel, a kor stimmel, csak a vezetéknév nem az, amiről én tudtam.

Rákerestem és Facebook profilja is van, igaz, hogy lassan egy éve nem frissítette, de létezik.


Kicsit meginogtam, mert ha a nevéről ilyen könnyen hazudott, akkor nem vagyok benne biztos, hogy másról nem-e?


14 éves a csaj, én 17/F


2017. júl. 18. 16:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom amit a többiek, szabadulj meg tőle.

Én is dumáltam ilyen depis kis csajjal, röhejesen nagyokat hazudozott meg ilyenekkel jött hogy szerelmes belém, a végére már az volt hogy ha elveszítene akkor biztos öngyilkos lenne...

Hát... Elvesztett :D

Valószínűleg a tied is felnagyítja a bajait és hazudozik.

2017. júl. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

"Hát te ezeknél a csitriknél messze rosszabb és undorítóbb vagy b_szod."

Ahogy gondolod, nem igazán érdekel a véleményed, szóval jobb lenne ha magadban háborognál rajtam.

2017. júl. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mindenképp kérdőre vonnám. Nem lépnék le szó nélkül.


Az is jó megoldás, amit itt már javasoltak előttem, hogy bejelölni a facebook-profilját.

2017. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Bejelöltem Facebookon, egyelőre nem jelölt vissza.


SMS-t is küldtem, nem bunkón! Direkt írtam is, hogy ne ijedjen meg emiatt, csak nem értem, hogy most akkor mi is a neve.. :D de erre sem válaszolt (még?).

2017. júl. 18. 18:32
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fog, meg ne lepődj meg, ha letilt...
2017. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Azért erre a kimagyarázó szövegre kell hagyni neki pár órát, nem lehet könnyű :P:P
2017. júl. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Írt, de mindössze annyi, hogy félt, mert veszélyt jelenthetek rá (egyelőre nem értem hogyan).
2017. júl. 18. 19:46
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Kezdődik a Kamu Vonat... Amennyiben egy pici önbecsülésed is van, nem ajánlatos felszállni rá, legyen az bármilyen csalogató.
2017. júl. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!