Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megpróbalnátok békétkötni a...

Megpróbalnátok békétkötni a helyemben?

Figyelt kérdés

A legjobb baratommal mar 2 hete nem beszelunk. Egy hazibuliban voltunk ahol elkezdett flegmaskodni engem meg olyan szinten felbosszantott hogy ejjel 1kor leleptem.

Sok mindent elturtem mar neki es ugy gondolom hogy tobb idegesito tulajdonsaga van mint egy atlag embernek.

Eddigi 4 eves baratsagunk alatt ketszer vesztunk ossze egyszer en egyszer pedig o kereste a masikat legutobb o engem.

Ilyenre meg nem volt pelda hogy ennyi ideig nem beszeltunk.

Fontos reszlet hogy o a barati tarsasagunk kozponti alakja tehat minden osszejovetelt es minden programot o szervez ergo ha en kikerulok ebbol a korbol akkor baratok es haverok nelkul maradok.

Jelenleg ez van.

Persze jol elvagyok egyedul is de azert hianyoznak azok a barati beszelgetesek.

Valamint tudom hogy o keresne elobb vagy utobb de reszemrol akkor mar keso lesz pl egy honap mulva en mar nem tudok vele ugy es olyan bizalmasan beszelgetni mint eddig mert nagyon zarkozott es nehezen megnyilo ember vagyok.

Ha megszokom az egyedulletet akkor nem fog hianyozni sem o sem a tarsasag de igy most nehez.

Ha en keresnem az ugy erzem "kutya" dolog lenne reszemrol mert szerintem igazam volt de elismerem hogy talan tul lett reagalva.

Viszont attol is felek hogy neki mar mas baja volt velem es betelt nala a pohar nem kivancsi ram tobbet.

Akkor viszont nagyon meghunyazkodnek ha meg o terelne el..


2017. júl. 20. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnál nem kérdés, hogy ki keresi előbb a másikat, ha tényleg barát, akkor le kell ülni, meg kell beszélni.
2017. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel sikerült a kérdés lényegét elintézned azzal, hogy "flegmáskodott", így természetesen nem tudjuk, hogy objektíven mennyire volt súlyos az a dolog, ami a bulin történt.


A leírásodból kiindulva viszont nem lehetett túl nagy dolog. Őszintén szólva valami végtelenül pitiáner kis civakodásnak képzelem el az egész konfliktust.


Erre alapozva azt javaslom, hogy ha annyira fontos neked ez a barátod meg a baráti társaság, akkor kezdeményezz békülést.


Ha meg fontosabb a saját büszkeséged, akkor ne.

2017. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Oké, hogy néha a legjobb barátok is összeveszek, de ha egy "flegmáskodás" miatt nem szólna hozzám 2 hetet, akkor annyit is ért. Másik kérdés, hogy 2 hete már te sem keresed, te is pont annyit érsz akkor...
2017. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!