Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyetértetek-e a legjobb...

Egyetértetek-e a legjobb barátommal abban, hogy elvárja, hogy amikor Budapestre látogat, elmenjek vele a Terror Házába, viszont ő nem hajlandó eljönni velem egy felnőtt napra a játszóházba, mivel szerinte oda csak "retardáltak" járnak?

Figyelt kérdés
Mindketten 30 évhez közeli férfiak vagyunk.
2017. júl. 22. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez jó kis kontraszt. :D


Én is harminchoz közeli vagyok és nem tartom égőnek a játszóházat.

2017. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
A játszóház retardált gyerekeknek lett kitalálva. Ne erőltesd rá!
2017. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak abban, hogy ha nem akar elmenni veled, akkor nem megy. Az elvárásában nem értek vele egyet (neked sem kell elmenned valahová, ahová nem akarsz), abban meg főleg nem, hogy leminősít másokat, mert érdekli őket valami, ami őt nem.
2017. júl. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó én is igy gondolom. Marhára nem érdekel a terror háza, de a kedevéért elmegyek, mert a barátom és megteszem. de ő már nem igy gondolkodik :(
2017. júl. 22. 23:29
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Amúgy 😊 😊 😊 a terror 😦 😦 😦 háza 🏠 🏠 🏠 eléggé 😲 😲 😲 király 👑 👑 👑 hely 🏢 🏢 🏢. De 😃 😃 😃 a játszóház 😂 😂 😂 is. Szerintem 😀 😀 😀 menjetek 👟 👟 👟 olyan 😊 😊 😊 helyre 🏰 🏰 🏰 ahova 😐 😐 😐 mindkettőtök 😅 😅 😅 akar 😮 😮 😮 .
2017. júl. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet abban, hogy egy barát elvárja a másiktól, hogy elmenjen egy programra, ami őt nem érdekli. Ő sem várhatja el, te sem várhatod el.


Engem mindkét említett program érdekel, de csak megfelelési kényszerből nem mennék olyan helyre, amire nem vagyok kíváncsi, és mástól sem várom el, hogy mellettem unatkozzon egy engem érdeklő helyen.


Egyébként abszurdnak hangozhat, de én voltam a Terror Házában és az interaktív részei igencsak játszóház feelinget nyújtottak.

2017. júl. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az a játszóház?
2020. okt. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!