Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hogyan szerezzek...

Szerintetek hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
17/f Nincs egy barátom se, de a környezetemben mindenkit ismerek (pl osztálytársakat), jóban vagyok velük, sokat szoktunk beszélgetni, de ennél tovább sosem jutottam senkivel (és nem is fog menni, 2 év alatt nem sikerült) és emiatt mindig unatkozom, nem tudok mit csinálni.

2017. júl. 23. 23:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban :')


Ha a környezeteben mindenkit ismersz akkor próbálj kimozdulni a környezetedből. Menj olyan helyekre ahova eddig nem mentél, próbálj ki új dolgokat. (Ezzel meg is oldod a problémát hogy nem tudsz mit csinálni.)

Ha ez sem megy akkor próbálj meg neten valahol barátokat keresni. Nem tudom az érdeklődési körödet de Facebookon biztos találsz olyan csoportot ahova be tudsz lépni és barátkozhatsz.

(Plusz szerintem legalább két ember fel fogja ajánlani itt is hogy barátkoznak veled :D)

A netes barátkozással viszont vigyázz, elég fura emberek vannak.

2017. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Netes barátkozást próbáltam bár, abból semmi jó nem sült ki, meg igazából nem tudom hova tudnék elmenni...
2017. júl. 24. 00:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetnél valamilyen egyesületbe vagy klubba. Nem feltétlenül sportra gondolok, biztos vannak másféle klubok is amik érdekelhetnek. (Teszem azt erre felé vannak ilyen kis "rajzkörök")
2017. júl. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Röviden: adj minél több alkalmat arra, hogy kibeszéljék melletted magukat, amikor ugyanoda mész valamelyikükkel és próbálj ilyen alkalmakat teremteni. Ez hatásos.
2017. júl. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!