Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen ilyen egyhangú a nyaram? Hogy szerezzek barátokat? 16/L

Figyelt kérdés
Idén voltam kilencedikes, nagyjából sikerült beilleszkednem az osztályba, igaz, elég csendes, introvertált személyiség vagyok (amíg nem oldódok fel egy társaságban, csak az meg idő :D). De csak néhány ember van, akivel sikerült olyan viszonyt kialakítanom, hogy el is járkálunk ide-oda, vagy csak úgy. Nekik pedig nincs igényük arra, hogy 1-2 hétnél gyakrabban találkozzunk. Nekem lenne, sok koncertre, programra is szívesen elmennék, de nincs kivel (egyedül meg nem szeretnék), nem egyezik az ismerőseimmel a zenei ízlésem se igazán. Leginkább a rockot, metált szeretem, illetve gitározok is (elektromos gitáron). Szabadidőmben próbálok sok időt eltölteni a háziállataimmal, egyik kutyámmal agility-zek is( sokszor sétálok is vele, de a környéken elég nehéz barátkozni, egy nagyobb faluban élek, a legtöbb itteni ember nem igazán szimpatikus az utcán). Viszont még emellett is rengeteget unatkozok. Barátom nincs, van egy fiú, aki tetszik, de sajnos elég reménytelennek tűnik a dolog. :( Mit tudnék tenni, hogy egy kicsit "legyen életem"? Remélem érthető, mi a problémám és esetleg tudtok tanácsolni is valamit. :)

2017. jún. 30. 00:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*vagy csak úgy sétálgatunk, fagyizunk, szórakozunk :D
2017. jún. 30. 01:00
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyári tábor, kiránduló vagy egyéb tevékenységet űző csoportokhoz csatlakozás?
2017. jún. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Régi osztálytársaid?
2017. jún. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

A zene jo figyelj en koncertekre elmegyek veled :D

Kulonben regi ismerosok kozul nincs senki?

2017. jún. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Iratkozz be egy tánctanfolyamra!


- Javítja a ritmusérzékedet, a mozgáskordinációdat, a tartásodat.


- Fejleszti a személyiségedet, oldja a gátlásaidat, segít leküzdeni a szégyenlősséget; lazább, energikusabb leszel.


- Társaságban leszel. Összeismerkedhetsz másokkal, barátságokat köthetsz, szociális életet élsz.



Ezt férfiként mondom, úgy, hogy én is rockot és metált hallgatok főként, másodállásban pedig zenész vagyok (és itt most ne csak egy garázs-zenekarra gondolj).

2017. jún. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nézz valami diákmunkát. Az lefoglal és még pénzed is lesz.
2017. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hová valósi vagy?? :) Ha egy környéken lakunk, akkor én koncertekre nagyon szívesen eljárok veled! :D Én is rockzene párti vagyok, és szintén nincs túl sok, hasonló ízlésű ismerősöm :/
2017. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Halihó :) Jó lenne tudni, melyik környéken laksz, mert én is szívesen eljárnák koncertekre :) Bár nekem megvan a magam társasága, nagyon szívesen fogadunk új embereket^^
2017. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#2 Ez jó ötlet, körülnézek majd, hátha találok valami csoportot


#3 Egy ember van közülük, aki a barátnőm, a többiekkel ritkán beszélek, nincs köztünk szoros viszony


#4 #7 #8 Pest megye ;)


#5 Régebben jártam táncolni, nagyon nem az én világom :D


#6 Tervben van, de inkább jövőre fogok valószínűleg :)

2017. jún. 30. 13:35
 10/16 anonim ***** válasza:
4es vagyok akkor szolj ha van jo buli en megyek veled lazan:D bar mondjuk mar 21 vagyok :Dddd
2017. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!