Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan vegyem rá a lányt?

Hogyan vegyem rá a lányt?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Több lány is van aki tetszik és velük eltudnám képzelni azt hogy együtt vagyunk

. Igen, tudom hogy csak egyel lehetek együtt és nem az összessel. De az a baj hogy "állítólag" tetszem jópár lánynak és állítólag nem vagyok rondba fiú. De az a baj hogy néha tökre elvagyok minden lánnyal, de néha meg olyan mintha nem is vele beszélgettem volna azelött. Tehát néha flegmábbak. ( ez többsége csak facen csinálja). Ez miért van? Ez az 1. Kérdésem. A 2. Kérdésem meg az hogy ha eltudom érni hogy tetszedjek egy lánynak aki nekem is bejön...hogy vegyem rá hogy velem legyen? Tudom ez a tipikus járunk duma nem jön be..de nem mindegyiket tudnám elhivni randizni mert 14-15 évesen meg nem jártasok annyira ebben hogy csak annyut mondanának a szüleiknek hogy megyek randizni egy fiúval és jönni is...de gondolom értitek mire akarok ezzel célozni. Tehát a 2. Kérdésem az hogy hogyan érjem el hogy biztosan igent mondjananak...még ha akár kicsit sok időbe is telik ez..


2017. júl. 23. 23:56
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
tetszedjek? Huhh, általában magasról teszek rá ki hogy ír, de ez azért elég KO így estére. :D
2017. júl. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

Egyszerűen amelyik bejön neked és sejted,hogy te is tetszel neki azt elhívod fagyizni, pizzázni stb... Az igen sosem biztos,de a talán is jó eredmény, olyan szín tiszta igent ritkán mondanak inkább kéretik magukat.

Nyilván ehhez kell hogy a lányt otthon is elengedjék veled. A talin nyugodtan beszélgetsz vele, magabiztos képet vágsz és érd el azt hogy máskor is akarjon talizni, lehetőleg valami cseles módon érd el azt hogy fogjátok meg egymás kezét onnantól sima ügy.

2017. júl. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!