Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha továbbra is...

S1M kérdése:

Mit tegyek ha továbbra is szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, lassan egy éve legjobb barátok vagyunk. Nincs olyan perc kb hogy ne beszélnénk. De sajnos én többet érzek iránta. Sokszor volt úgy, hogy talán elmúlik, de persze nem sõt erõsödik. Volt mar emiatt vitánk is. Egy másik dolog miatt vesztünk ú össze,hogy kb egy hónapig nem beszéltünk, akkor úgy tünt kiszerettem belölle. De most, hogy kibékültünk ,újra erzem. Mit tudok tenni ,hogy elmúljon. Kezdek beleõrülni,hogy kb remenytelenûl szeretem.

18/f 17/l



2017. júl. 24. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Magadat kérdezd! Nem tudhatjuk, neked mi kedvez.
2017. júl. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeresd tovább, gondolj rá minél többet! Kínozd magad, az elméd, a lelked! A kín és a szenvedés teszi erőssé az embert! Ne legyél puhány, okozz magadnak akkora fájdalmat, amekkorát csak tudsz, érezd úgy mintha a lelked a pokol kénköves bugyrainak örök lángjában égne! Szeresd őt, de egyúttal gyűlöd is, úgy mint még soha senkit! Légy rá dühös, de egyszerre imádd is! Legyen ő az Isten számodra, kinek lábai előtt térdelsz,de legyen ő a Sátán is, kit szent pengével döfsz le!
2017. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van benne valami!
2017. júl. 24. 10:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Tudom drasztikus, de ne beszèljetek csak ha nagyon muszáj, ne keresd, szval egy ideig fogd vissza magad, legyetek egymástól távol.


Hidd el, ez nem tesz jót Neked, főleg ha majd lesz pasija, mert az egyből le fog koppintani Tèged

2017. júl. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy hónapig nem beszéltetek.

Most kibékültetek. A kibékülést ki kezdeményezte?

Az 1 hónap alatt nem érezte, hogy szeret?

Mert ha nem, akkor ne kínozd magad.

Keménynek kell lenned, és nem találkozhatsz többet vele.

Minél tovább húzod annál rosszabb lesz.

Mindig vissza fogsz szeretni belé, ha találkoztok.

Évek múlva is görcsbe áll a gyomrod ha meglátod.

Tapasztalat.

Csak akkor szabadulsz tőle, ha nem találkoztok. És ezt mond meg neki is. Meg fogja érteni, és Ő se akar kínozni téged.

2017. júl. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
õ kezdeményezte a kibékülést
2017. júl. 25. 19:08
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó jól mondja, felejstd el gyorsan, mert előbb-utóbb lesz pasija, nézegetheted ahogy Őt öleli meg, Vele smárol meg később a pali először szépen majd ha úgy nem megy akkor csúnyán ki adja az utadat.


Nagyon sok fájdalom vár még Rád, ha nem lépsz le most. És nem éri meg, ehhez az élet túl rövid.

2017. júl. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!