Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha nincs egy baratom se mivel...

Ha nincs egy baratom se mivel keptelen vagyok emberekel baratkozni es tarsasagi eletet elni akkor mar eletem vegeig ilyen unalmas eletet kell majd elnem?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 12:44
 1/4 Firedoom ***** válasza:
Esetleg ha reszletesebb informaciot adnal akkor valaszolni is tudnank... Legalabb egy kort vagy hasonlot...
2017. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Üdvözöllek a klubban 😂😂
2017. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biztos fiú vagy.


Idővel jobb lesz.

De addig is én a helyedbe tanulnék, hogy sok pénzt keressek majd.

Mert elég pénzen "vehetsz" majd nőt.

Persze ők nem így hívják. Meg is sértődnének ha ilyet mondanál. De a lényeg a lényeg.

Kényelmes életet tudsz biztosítani, akkor nem fogsz unatkozni. Akárhogy is nézel ki.

2017. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy ideje én is rájöttem erre, és rossz is volt egy darabig. A megoldás nagyon egyszerű. Elkezdtem figyelni azokra, akik amúgy is körülöttem voltak a mindennapokban. Például a kasszáslányra a boltban, vagy az xy szüleire, mikor pár munka miatt találkoztunk. Elegyedj beszédbe velük, viccelődjetek, stb. Annyi, hogy eddig x módon definiáltad a barátságot, de ezt újra tudod határozni, hogy mit is jelent. Lehet nem mész velük bunjee jumpingolni, de megtudhatod, hogy a zárakba ha grafitport teszel, simábban csúszik bele a kulcs, és te is mondasz nekik valami újat. :D
2017. aug. 4. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!