Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kinek segítsek?

Kinek segítsek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mielőtt elkezdenéd olvasni, figyelmeztetlek, hogy nagyon hosszú történetről van szó.

Igyekszem minél rövidebbre fogni. Szóval. Nekem tetszik egy fiú, aki a legjobb fiú barátom. Legyen az ő neve most "K".

Nagyon bizalmas kapcsolatban vagyok vele. Elmondta, ki tetszik neki. A lány, aki tetszik neki, az egyik legjobb barátnőm. Legyen a barátnőm neve most "L". L sok fiúnak tetszik, mint ahogyan később kiderült. Az osztályban 5 fiúnak tetszik. És mind az öten azt kérik, segítsek nekik...

Én "K"-nak szeretnék segíteni, mert úgy vélem, neki van a legjobb esélye. És mert vele vagyok a legjobb kapcsolatban. És... Tetszik nekem, de nem szeretném ezt. Szóval úgy gondolom, így könnyebb lenne elfelejteni.

Viszont a többi fiú is jó barátom, és nem szeretném őket megbántani ezzel. Most kinek segítsek??



2017. júl. 26. 14:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Hű, sikerült röviden leírnom. :D
2017. júl. 26. 15:03
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondom segíts az összesnek vagy egyiknek sem
2017. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell mondani nekik, ha elég tökösek, egyedül kell meghódítaniuk, mert úgyis a lány fog választani. Tehát aki bátor, menjek oda hozzá, és hívja el randira, mert többen is érdeklődnek L iránt.
2017. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
menjen
2017. júl. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz. De megígértem "K"-nak, hogy segítek neki. Nem szeretném cserben hagyni... Azt mondta, még nem csalódott bennem, és nem is akar, mert legjobb lány barátja vagyok.
2017. júl. 26. 16:39
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt érdeklődd meg cél irányosan.

Kérdezd meg a fiúkat, hogy mi érdekli őket foglalkozás és tevékenységként, majd pedig annak segíts, akit a legjobban tudna kiegészíteni a lány.

2017. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Megfilmesíthetem a történetedet?
2017. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, hogy érted ezt? Xdd
2017. júl. 28. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!