Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem barátkoznak velem...

Miért nem barátkoznak velem az emberek?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, egyedül barátok nélkül. Próbálok barátkozni, de vagy semmibe vesznek, vagy undokul eltaszítanak, vagy kihasználják a helyzetet és mézes mázasan kihasználnak mintha valóban barátok lennének.

Miért lett ennyire nehéz őszinte emberi kapcsolatokat kiépíteni, miért ilyen nehéz olyan őszinte igaz barátságra találni. Mit csinálok rosszul?



2017. júl. 27. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem egyszerű. Nem lehet hogy annyira görcsösen szeretnél barátkozni, hogy ezt megérzik rajtad az emberek ezért menekülőre fogják? Ilyen ösztönös reakcióként. Van hobbyd? H van keress olyan csoportokat, ha nincs, találd meg mi érdekel és keress ehhez való hobbyt. Hidd el, az azonos érdeklődési kör már negyed siker:-)
2017. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Őrület.

Nekem meg éppen túltengésem van.

A múltkor is vettem egy fagyit, és leültem békésen bámulni a galambokat, erre mellém ült egy pasi, és elmesélte az életét...

2017. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Hát nem egyszerű dolgok ezek!

Én is próbálok barátkozni, de nehéz. Néha úgy érzem, csak terhére vagyok a másiknak. A múltkor is, megláttam egy padon egy békésen fagyizó embert, amint épp a galambokat bámulja, leültem mellé kicsit beszélgetni, de úgy idő múlva úgy éreztem, zavarom... :DD

2017. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor most üljek le én is egy padon fagyizó ember mellé aki a galambokat bámulja, kezdjek vele beszélgetni és lesz ami lesz?
2017. júl. 27. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:
merre laksz kérdező?
2017. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hajdu-Bihar megyében lakok.
2017. júl. 27. 15:25
 7/7 anonim válasza:
Szia!írtam egy privát üzenetet
2017. júl. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!